07 Ekim 2023 Başkent Taze ve Ucuz Sebze Meyvesini Buradan Alıyor. Hafta’nın ucuz meyvesi Üzüm! Sebzesi Patates!

Mevsiminde taze yenilen sebze meyve sağlık açısından son derece önemli. Sağlığınız için mevsimine uygun sebze meyve tüketilmesi gerekiyor. Hem sağlıklı hem ekonomik. Sebzeler hayatın vaz geçilmezi olarak gündemdeki yerini her zaman koruyor.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
07 Ekim 2023 Başkent Taze ve Ucuz Sebze Meyvesini Buradan Alıyor. Hafta’nın ucuz meyvesi Üzüm! Sebzesi Patates!
07 Ekim 2023 Başkent Taze ve Ucuz Sebze Meyvesini Buradan Alıyor. Hafta’nın ucuz meyvesi Üzüm! Sebzesi Patates!
+3
Haber albümü için resme tıklayın

07 Ekim 2023 Başkent Taze ve Ucuz Sebze Meyvesini Buradan Alıyor. Hafta’nın ucuz meyvesi Üzüm! Sebzesi Patates!

Mevsiminde taze yenilen sebze meyve sağlık açısından son derece önemli. Sağlığınız için mevsimine uygun sebze meyve tüketilmesi gerekiyor. Hem sağlıklı hem ekonomik. Sebzeler hayatın vaz geçilmezi olarak gündemdeki yerini her zaman koruyor.

07 Ekim 2023 Başkent Taze ve Ucuz Sebze Meyvesini Buradan Alıyor. Hafta’nın ucuz meyvesi Üzüm! Sebzesi Patates!

Türkiye’nin içerisinden geçtiği ekonomik dalgalanma özellikle dar gelirliler üzerinde ciddi baskı oluşturuyor. Her kesimden insanlar geçim sıkıntısı çekerken, daha ucuz ve daha taze sebze meyve nereden uygun fiyata alırız düşüncesiyle çarşı Pazar dolaşıyor.

07 Ekim 2023 Başkent Taze ve Ucuz Sebze Meyvesini Buradan Alıyor. Hafta’nın ucuz meyvesi Üzüm! Sebzesi Patates!

Bu kapsamda Ankara Büyükşehir Belediyesi vatandaşın fiyatları kolay karşılaştırabilmesi ve taze, uygun fiyatla alabileceği hal sebze meyve fiyatlarını haberin detayında bulabilirsiniz.

07 Ekim 2023 Başkent Taze ve Ucuz Sebze Meyvesini Buradan Alıyor. Hafta’nın ucuz meyvesi Üzüm! Sebzesi Patates!

MEYVE / SEBZE

CinsiBirimAsgari (₺)Azami (₺)Tarih
Acurkg8,0015,0007.10. 2023
Ananasadet40,0080,0007.10.2023
Armut (Ankara)kg15,0025,0007.10.2023
Armut (Deveci)kg20,0030,0007.10.2023
Armut (Santamaria)kg14,0039,0007.10.2023
Avokadoadet14,0028,0007.10.2023
Ayvakg10,0024,0007.10.2023
Bamyakg25,0080,0007.10.2023
Barbunyakg35,0050,0007.10.2023
Biber Çarlistonkg16,0027,0007.10.2023
Biber Dolmakg15,0027,0007.10.2023
Biber Kapyakg15,0033,0007.10.2023
Biber Kılkg12,0025,0007.10.2023
Biber Köykg14,0023,0007.10.2023
Biber Sivrikg14,0023,0007.10.2023
Biber Sivri (Filinta)kg20,0027,0007.10.2023
Çilekkg30,0075,0007.10.2023
Domates (Beef)kg22,0026,0007.10.2023
Domates (Pembe)kg18,0030,0007.10.2023
Domates II (Sera)kg10,0018,0007.10.2023
Domates Kokteylkg24,0045,0007.10.2023
Domates Salkım (Kutu)kg18,0035,0007.10.2023
Elma (Golden)kg12,0029,0007.10.2023
Elma (Granny)kg13,0030,0007.10.2023
Elma (Starking)kg12,0028,0007.10.2023
Enginar (Taze)adet20,0026,0007.10.2023
Erik (Anjelik)kg20,0040,0007.10.2023
Erik (Mürdüm)kg10,0020,0007.10.2023
Fasulye (Taze)kg15,0030,0007.10.2023
Greyfurtkg10,0030,0007.10.2023
Havuç Beypazarıkg9,0015,0007.10.2023
Havuç Beypazarı IIkg4,009,0007.10.2023
İncirbeyaz25,0060,0007.10.2023
İncirsiyah30,0070,0007.10.2023
Ispanakkg9,0018,0007.10.2023
Kabakkg7,5015,0007.10.2023
Karnabaharkg13,0027,0007.10.2023
Karpuzkg5,008,0007.10.2023
Karpuz IIkg1,505,0007.10.2023
Kavun (Kelek)kg10,0015,0007.10.2023
Kavun (KırkAğaç)kg2,5011,0007.10.2023
Kerevizkg15,0022,0007.10.2023
Kivikg80,00110,0007.10.2023
Kivi (Yerli)kg20,0050,0007.10.2023
Kuzukulağı (70-100gr)bağ2,506,0007.10.2023
Lahana (Beyaz) (kg)kg8,0018,0007.10.2023
Lahana (Kırmızı) (kg)kg10,0015,0007.10.2023
Limon (Dökme)kg10,0016,0007.10.2023
Limon Filekg13,0016,0007.10.2023
Limon Sandık18 kg220,00320,0007.10.2023
Mandalinakg10,0022,0007.10.2023
Mangoadet20,0030,0007.10.2023
Mantar Kültürkg45,0065,0007.10.2023
Marul Göbekli (Marul)adet8,0014,0007.10.2023
Marul Icebergadet13,0025,0007.10.2023
Marul Kıvırcık (Kırmızı)adet16,0028,0007.10.2023
Marul Kıvırcık (Kıvırcık)adet7,0015,0007.10.2023
Maydanoz (70-100 gr)bağ3,007,5007.10.2023
Muz İthalkg45,0062,0007.10.2023
Muz Yerlikg15,0035,0007.10.2023
Nane (70-100 gr)bağ3,006,0007.10.2023
Narkg10,0030,0007.10.2023
Nektarinkg10,0040,0007.10.2023
Pancarkg5,0010,0007.10.2023
Patates (kumpir) (taze)kg17,0022,5007.10.2023
Patates (Taze) (kg)kg16,0019,0007.10.2023
Patates II (Taze)kg9,0016,0007.10.2023
Patlıcankg6,0013,0007.10.2023
Patlıcan Bostan (Topak)kg8,0016,0007.10.2023
Pazıkg10,0015,0007.10.2023
Pırasakg7,0016,0007.10.2023
Portakal (Sıkmalık)kg20,0030,0007.10.2023
Portakal (Valencia)kg25,0035,0007.10.2023
Roka (70-100gr)bağ2,506,5007.10.2023
Salatalıkkg5,0010,0007.10.2023
Salatalık (Kornişon)kg15,0025,0007.10.2023
Salatalık (Silor)kg8,0014,0007.10.2023
Sarımsak (Kuru)kg25,0055,0007.10.2023
Şeftalikg10,0034,0007.10.2023
Semizotukg20,0040,0007.10.2023
Soğan (Beyaz) (kg)kg7,0020,0007.10.2023
Soğan (Mor) (kg)kg7,0023,0007.10.2023
Soğan Kuru (Taze) (kg)kg6,009,0007.10.2023
Soğan Kuru (taze) IIkg3,006,0007.10.2023
Tere (70-100gr)bağ4,509,0007.10.2023
Turp (Beyaz)kg9,0013,0007.10.2023
Turp (Fındık)bağ3,506,0007.10.2023
Turp (Kırmızı)kg9,0013,0007.10.2023
Üzüm (Beyaz)kg15,0035,0007.10.2023
Üzüm (Çekirdeksiz)kg12,0027,0007.10.2023
Üzüm (Siyah)kg18,0040,0007.10.2023
Yeşil Soğankg10,0018,0007.10.2023
Zencefilkg130,00190,0007.10.2023
 
 

07 Eki 2023 - 07:30 Ankara- Ekonomi

Mahreç  Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yozgat Çamlık Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yozgat Çamlık Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Yozgat Çamlık Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Yozgat Çamlık Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.


Çorum Haber Gazetesi