Ulus Hal Fiyatları: Başkent Taze ve Ucuz Sebze Meyvesini Buradan Alıyor 18 Mayıs 2024 Fiyat Listesi Haberimizde

Mevsiminde taze yenilen sebze meyve sağlık açısından son derece önemli. Sağlığınız için mevsimine uygun sebze meyve tüketilmesi gerekiyor. Hem sağlıklı hem ekonomik. Sebzeler hayatın vaz geçilmezi olarak gündemdeki yerini her zaman koruyor.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Ulus Hal Fiyatları: Başkent Taze ve Ucuz Sebze Meyvesini Buradan Alıyor 18 Mayıs 2024 Fiyat Listesi Haberimizde
Ulus Hal Fiyatları: Başkent Taze ve Ucuz Sebze Meyvesini Buradan Alıyor 18 Mayıs 2024 Fiyat Listesi Haberimizde
Haber albümü için resme tıklayın

Mevsiminde taze yenilen sebze meyve sağlık açısından son derece önemli. Sağlığınız için mevsimine uygun sebze meyve tüketilmesi gerekiyor. Hem sağlıklı hem ekonomik. Sebzeler hayatın vaz geçilmezi olarak gündemdeki yerini her zaman koruyor.

Ulus Hal Fiyatları: Başkent Taze ve Ucuz Sebze Meyvesini Buradan Alıyor 18 Mayıs 2024 Fiyat Listesi Haberimizde

Sağlık Beslenmek ve Fit Kalmak İçin Bol Sebze Tüketilmeli

Türkiye’nin içerisinden geçtiği ekonomik dalgalanma özellikle dar gelirliler üzerinde ciddi baskı oluşturuyor. Her kesimden insanlar geçim sıkıntısı çekerken, daha ucuz ve daha taze sebze meyve nereden uygun fiyata alırız düşüncesiyle çarşı Pazar dolaşıyor.


Bu kapsamda Ankara  Büyükşehir Belediyesi vatandaşın fiyatları kolay karşılaştırabilmesi ve taze, uygun fiyatla alabileceği hal sebze meyve fiyatlarını haberin detayında bulabilirsiniz.

 

MEYVE / SEBZE

 

MEYVE / SEBZE

CinsiBirimAsgari (₺)Azami (₺)Tarih
Ananasadet55,0080,0018.05. 2024
Armut (Deveci)kg27,0050,0018.05.2024
Armut (Santamaria)kg35,0070,0018.05.2024
Asma Yaprağıkg40,0075,0018.05.2024
Avokadoadet25,0055,0018.05.2024
Bezelyekg15,0022,0018.05.2024
Biber Çarlistonkg10,0020,0018.05.2024
Biber Dolmakg20,0035,0018.05.2024
Biber Kapyakg30,0078,0018.05.2024
Biber Kılkg25,0045,0018.05.2024
Biber Köykg20,0026,0018.05.2024
Biber Sivrikg17,0022,0018.05.2024
Çilekkg35,0070,0018.05.2024
Domates (Beef)kg20,0025,0018.05.2024
Domates (Pembe)kg12,0030,0018.05.2024
Domates Kokteylkg15,0020,0018.05.2024
Domates Salkım (Kutu)kg10,0022,0018.05.2024
Dutkg70,0090,0018.05.2024
Elma (Amasya)kg20,0035,0018.05.2024
Elma (Golden)kg13,0034,0018.05.2024
Elma (Granny)kg20,0040,0018.05.2024
Elma (Starking)kg13,0034,0018.05.2024
Enginar (Salamura)adet25,0040,0018.05.2024
Enginar (Taze)adet15,0030,0018.05.2024
Erik (Can)kg15,0040,0018.05.2024
Erik (Papaz)kg35,0070,0018.05.2024
Fasulye (Taze)kg25,0060,0018.05.2024
Greyfurtkg7,0013,0018.05.2024
Havuç Beypazarıkg13,0017,0018.05.2024
Havuç Beypazarı IIkg6,0013,0018.05.2024
Ispanakkg10,0015,0018.05.2024
Kabakkg12,0023,0018.05.2024
Karnabaharkg10,0017,0018.05.2024
Karpuzkg4,0012,0018.05.2024
Kavun (Galya)kg10,0030,0018.05.2024
Kavun (KırkAğaç)kg15,0030,0018.05.2024
Kayısıkg25,0060,0018.05.2024
Kerevizkg15,0025,0018.05.2024
Kirazkg30,00120,0018.05.2024
Kivi (Yerli)kg45,0090,0018.05.2024
Kuzukulağı (70-100gr)bağ3,007,0018.05.2024
Lahana (Beyaz) (kg)kg3,007,0018.05.2024
Lahana (Kırmızı) (kg)kg4,0010,0018.05.2024
Limon (Dökme)kg10,0025,0018.05.2024
Limon Filekg19,0023,0018.05.2024
Limon Sandık18 kg300,00480,0018.05.2024
Mangoadet25,0060,0018.05.2024
Mantar Kültürkg55,0095,0018.05.2024
Marul Göbekli (Marul)adet12,0018,0018.05.2024
Marul Icebergadet14,0020,0018.05.2024
Marul Kıvırcık (Kırmızı)adet11,0015,0018.05.2024
Marul Kıvırcık (Kıvırcık)adet9,0012,5018.05.2024
Maydanoz (70-100 gr)bağ2,507,0018.05.2024
Muz İthalkg50,0080,0018.05.2024
Muz Yerlikg20,0050,0018.05.2024
Nane (70-100 gr)bağ3,507,0018.05.2024
Nektarinkg13,0030,0018.05.2024
Pancarkg10,0015,0018.05.2024
Patates (kumpir) (taze)kg17,0020,0018.05.2024
Patates (Taze) (kg)kg15,0020,0018.05.2024
Patates (Taze) IIkg8,0015,0018.05.2024
Patlıcankg10,0023,0018.05.2024
Patlıcan Bostan (Topak)kg10,0023,0018.05.2024
Pazıkg15,0040,0018.05.2024
Pırasakg7,0017,0018.05.2024
Portakal (Sıkmalık)kg15,0020,0018.05.2024
Portakal (Valencia)kg23,0028,0018.05.2024
Roka (70-100gr)bağ3,008,0018.05.2024
Salatalıkkg10,0015,0018.05.2024
Salatalık (Silor)kg15,0020,0018.05.2024
Sarımsak (Kuru)kg60,00140,0018.05.2024
Sarımsak (Taze)kg30,0070,0018.05.2024
Şeftalikg10,0030,0018.05.2024
Semizotukg25,0050,0018.05.2024
Soğan (Beyaz) (kg)kg20,0035,0018.05.2024
Soğan (Mor) (kg)kg20,0045,0018.05.2024
Soğan Kuru (Taze) (kg)kg12,0015,0018.05.2024
Soğan Kuru II (Taze)kg7,0012,0018.05.2024
Tere (70-100gr)bağ3,008,0018.05.2024
Turp (Fındık)bağ3,508,0018.05.2024
Üzüm (Beyaz)kg65,00100,0018.05.2024
Üzüm (Siyah)kg100,00150,0018.05.2024
Yeni Dünya (Malta Eriği)aşılı20,0040,0018.05.2024
Zencefilkg70,00100,0018.05.2024

18 May 2024 - 22:45 Ankara- Genel Gündem

Mahreç  Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yozgat Çamlık Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yozgat Çamlık Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Yozgat Çamlık Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Yozgat Çamlık Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.