Ulus Hal Fiyatları: Başkent Taze ve Ucuz Sebze Meyvesini Buradan Alıyor 22 Şubat 2024 Fiyat Listesi Haberimizde

Mevsiminde taze yenilen sebze meyve sağlık açısından son derece önemli. Sağlığınız için mevsimine uygun sebze meyve tüketilmesi gerekiyor. Hem sağlıklı hem ekonomik. Sebzeler hayatın vaz geçilmezi olarak gündemdeki yerini her zaman koruyor.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Ulus Hal Fiyatları: Başkent Taze ve Ucuz Sebze Meyvesini Buradan Alıyor 22 Şubat 2024 Fiyat Listesi Haberimizde
Haber albümü için resme tıklayın

Mevsiminde taze yenilen sebze meyve sağlık açısından son derece önemli. Sağlığınız için mevsimine uygun sebze meyve tüketilmesi gerekiyor. Hem sağlıklı hem ekonomik. Sebzeler hayatın vaz geçilmezi olarak gündemdeki yerini her zaman koruyor.

Ulus Hal Fiyatları: Başkent Taze ve Ucuz Sebze Meyvesini Buradan Alıyor 22 Şubat 2024 Fiyat Listesi Haberimizde

Sağlık Beslenmek ve Fit Kalmak İçin Bol Sebze Tüketilmeli

Türkiye’nin içerisinden geçtiği ekonomik dalgalanma özellikle dar gelirliler üzerinde ciddi baskı oluşturuyor. Her kesimden insanlar geçim sıkıntısı çekerken, daha ucuz ve daha taze sebze meyve nereden uygun fiyata alırız düşüncesiyle çarşı Pazar dolaşıyor.


Bu kapsamda Ankara BüyükşehirBelediyesi vatandaşın fiyatları kolay karşılaştırabilmesi ve taze, uygun fiyatla alabileceği hal sebze meyve fiyatlarını haberin detayında bulabilirsiniz.

 

MEYVE / SEBZE

CinsiBirimAsgari (₺)Azami (₺) Tarih
Ananasadet50,0080,0020.02. 2024
Armut (Ankara)kg18,0032,0020.02.2024
Armut (Deveci)kg14,0040,0020.02.2024
Armut (Santamaria)kg20,0050,0020.02.2024
Avokadoadet18,0040,0020.02.2024
Ayvakg23,0050,0020.02.2024
Baklakg25,0050,0020.02.2024
Balkabağıkg14,0030,0020.02.2024
Balkabağı (Soyulmuş)kg30,0045,0020.02.2024
Biber Çarlistonkg23,0042,0020.02.2024
Biber Dolmakg28,0050,0020.02.2024
Biber Kapyakg40,0070,0020.02.2024
Biber Kılkg60,0090,0020.02.2024
Biber Köykg30,0055,0020.02.2024
Biber Sivrikg27,0055,0020.02.2024
Biber Sivri (Filinta)kg50,0070,0020.02.2024
Çilekkg40,0090,0020.02.2024
Domates (Pembe)kg20,0045,0020.02.2024
Domates Kokteylkg30,0055,0020.02.2024
Domates Salkım (Kutu)kg20,0043,0020.02.2024
Elma (Amasya)kg20,0033,0020.02.2024
Elma (Golden)kg13,0032,0020.02.2024
Elma (Granny)kg18,0038,0020.02.2024
Elma (Starking)kg13,0033,0020.02.2024
Enginar (Taze)adet25,0035,0020.02.2024
Fasulye (Taze)kg50,0090,0020.02.2024
Greyfurtkg4,0012,0020.02.2024
Havuç Beypazarıkg11,0014,0020.02.2024
Havuç Beypazarı IIkg5,0011,0020.02.2024
Hurma Trabzon (Cennet)kg25,0050,0020.02.2024
Ispanakkg10,0016,0020.02.2024
Kabakkg14,0033,0020.02.2024
Karnabaharkg8,0015,0020.02.2024
Kavun (KırkAğaç)kg25,0050,0020.02.2024
Kerevizkg11,0016,0020.02.2024
Kestanekg80,00200,0020.02.2024
Kivi (Yerli)kg30,0070,0020.02.2024
Kuzukulağı (70-100gr)bağ3,008,0020.02.2024
Lahana (Beyaz) (kg)kg4,007,0020.02.2024
Lahana ( Kırmızı) (kg)kg6,008,0020.02.2024
Limon (Dökme)kg6,0014,0020.02.2024
Limon Filekg13,0016,0020.02.2024
Limon Sandık18 kg270,00350,0020.02.2024
Mandalinakg8,0020,0020.02.2024
Mandalina (W.Murcoott)kg12,0028,0020.02.2024
Mangoadet20,0030,0020.02.2024
Mantar Kültürkg55,0085,0020.02.2024
Marul Göbekli (Marul)adet15,0024,0020.02.2024
Marul Icebergadet18,0024,0020.02.2024
Marul Kıvırcık (Kırmızı)adet10,0018,0020.02.2024
Marul Kıvırcık (Kıvırcık)adet20,0029,0020.02.2024
Maydanoz (70-100 gr)bağ2,008,0020.02.2024
Muz İthalkg54,0075,0020.02.2024
Muz Yerlikg22,0044,0020.02.2024
Nane (70-100 gr)bağ4,0011,0020.02.2024
Narkg17,0030,0020.02.2024
Pancarkg7,0010,0020.02.2024
Patates (kg)kg16,0021,0020.02.2024
Patates (Kumpir)kg18,0022,0020.02.2024
Patates IIkg9,0016,0020.02.2024
Patlıcankg27,0056,0020.02.2024
Patlıcan Bostan (Topak)kg40,0060,0020.02.2024
Pazıkg20,0035,0020.02.2024
Pırasakg8,0018,0020.02.2024
Portakal (Sıkmalık)kg6,0014,0020.02.2024
Portakal (Washington)kg14,0026,0020.02.2024
Roka (70-100gr)bağ2,508,0020.02.2024
Salatalıkkg18,0034,0020.02.2024
Salatalık (Silor)kg23,0045,0020.02.2024
Sarımsak (Kuru)kg60,00130,0020.02.2024
Semizotukg50,0090,0020.02.2024
Soğan (Beyaz) (kg)kg13,0027,0020.02.2024
Soğan (Mor) (kg)kg18,0035,0020.02.2024
Soğan Kuru (kg)kg10,0014,0020.02.2024
Soğan Kuru IIkg6,0010,0020.02.2024
Tere (70-100gr)bağ2,508,0020.02.2024
Turp (Beyaz)kg5,009,0020.02.2024
Turp (Fındık)bağ3,507,5020.02.2024
Turp (Kırmızı)kg3,008,0020.02.2024
Üzüm (Beyaz)kg20,0045,0020.02.2024
Üzüm (Siyah)kg25,0055,0020.02.2024
Yer Elmasıkg15,0025,0020.02.2024
Zencefilkg170,00250,0020.02.2024

22 Şub 2024 - 09:40 Ankara- Genel Gündem

Mahreç  Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yozgat Çamlık Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yozgat Çamlık Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Yozgat Çamlık Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Yozgat Çamlık Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.


Çorum Haber Gazetesi