Ulus Hal Fiyatları: Başkent Taze ve Ucuz Sebze Meyvesini Buradan Alıyor 5 Nisan 2024 Fiyat Listesi Haberimizde

Mevsiminde taze yenilen sebze meyve sağlık açısından son derece önemli. Sağlığınız için mevsimine uygun sebze meyve tüketilmesi gerekiyor. Hem sağlıklı hem ekonomik. Sebzeler hayatın vaz geçilmezi olarak gündemdeki yerini her zaman koruyor.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Ulus Hal Fiyatları: Başkent Taze ve Ucuz Sebze Meyvesini Buradan Alıyor 5 Nisan 2024 Fiyat Listesi Haberimizde
Haber albümü için resme tıklayın

Mevsiminde taze yenilen sebze meyve sağlık açısından son derece önemli. Sağlığınız için mevsimine uygun sebze meyve tüketilmesi gerekiyor. Hem sağlıklı hem ekonomik. Sebzeler hayatın vaz geçilmezi olarak gündemdeki yerini her zaman koruyor.

Ulus Hal Fiyatları: Başkent Taze ve Ucuz Sebze Meyvesini Buradan Alıyor 5 Nisan 2024 Fiyat Listesi Haberimizde

Sağlık Beslenmek ve Fit Kalmak İçin Bol Sebze Tüketilmeli

Türkiye’nin içerisinden geçtiği ekonomik dalgalanma özellikle dar gelirliler üzerinde ciddi baskı oluşturuyor. Her kesimden insanlar geçim sıkıntısı çekerken, daha ucuz ve daha taze sebze meyve nereden uygun fiyata alırız düşüncesiyle çarşı Pazar dolaşıyor.


Bu kapsamda Ankara  Büyükşehir  Belediyesi vatandaşın fiyatları kolay karşılaştırabilmesi ve taze, uygun fiyatla alabileceği hal sebze meyve fiyatlarını haberin detayında bulabilirsiniz.

MEYVE / SEBZE

CinsiBirimAsgari (₺)Azami (₺)Tarih
Ananasadet50,0070,0004.04.2024
Armut (Ankara)kg18,0030,0004.04.2024
Armut (Deveci)kg25,0050,0004.04.2024
Armut (Santamaria)kg35,0068,0004.04.2024
Avokadoadet20,0045,0004.04.2024
Ayvakg35,0070,0004.04.2024
Baklakg15,0030,0004.04.2024
Balkabağıkg10,0024,0004.04.2024
Bezelyekg15,0020,0004.04.2024
Biber Çarlistonkg35,0055,0004.04.2024
Biber Dolmakg37,0055,0004.04.2024
Biber Kapyakg45,0077,0004.04.2024
Biber Kılkg65,0090,0004.04.2024
Biber Köykg35,0055,0004.04.2024
Biber Sivrikg40,0060,0004.04.2024
Biber Sivri (Filinta)kg60,0075,0004.04.2024
Brokolikg20,0040,0004.04.2024
Çağla (Badem)kg30,0080,0004.04.2024
Çağla (Kayısı)kg45,0080,0004.04.2024
Çağla (Nektarin)kg15,0030,0004.04.2024
Çilekkg35,0060,0004.04.2024
Domates (Pembe)kg20,0040,0004.04.2024
Domates Salkım (Kutu)kg25,0045,0004.04.2024
Elma (Amasya)kg20,0033,0004.04.2024
Elma (Golden)kg10,0028,0004.04.2024
Elma (Granny)kg12,0035,0004.04.2024
Elma (Starking)kg10,0028,0004.04.2024
Enginar (Taze)adet25,0035,0004.04.2024
Fasulye (Taze)kg35,0055,0004.04.2024
Greyfurtkg5,0010,0004.04.2024
Havuç Beypazarıkg13,0018,0004.04.2024
Havuç Beypazarı IIkg6,0013,0004.04.2024
Ispanakkg10,0014,0004.04.2024
Kabakkg7,0015,0004.04.2024
Karnabaharkg5,008,0004.04.2024
Karpuzkg8,0033,0004.04.2024
Kavun (KırkAğaç)kg15,0040,0004.04.2024
Kerevizkg14,0020,0004.04.2024
Kivi (Yerli)kg25,0065,0004.04.2024
Kuzukulağı (70-100gr)bağ3,006,0004.04.2024
Lahana (Beyaz) (kg)kg3,007,0004.04.2024
Lahana ( Kırmızı) (kg)kg7,009,0004.04.2024
Limon (Dökme)kg6,0012,0004.04.2024
Limon Filekg13,0014,0004.04.2024
Limon Sandık18 kg220,00300,0004.04.2024
Mangoadet25,0060,0004.04.2024
Mantar Kültürkg45,0075,0004.04.2024
Marul Göbekli (Marul)adet14,0021,0004.04.2024
Marul Icebergadet12,0018,0004.04.2024
Marul Kıvırcık (Kırmızı)adet10,0014,0004.04.2024
Marul Kıvırcık (Kıvırcık)adet6,0011,0004.04.2024
Maydanoz (70-100 gr)bağ2,005,0004.04.2024
Muz İthalkg50,0080,0004.04.2024
Muz Yerlikg20,0050,0004.04.2024
Nane (70-100 gr)bağ3,507,0004.04.2024
Narkg20,0040,0004.04.2024
Pancarkg7,0011,0004.04.2024
Patates (kg)kg16,0021,0004.04.2024
Patates (Kumpir)kg18,0022,0004.04.2024
Patates IIkg8,0016,0004.04.2024
Patlıcankg8,0016,0004.04.2024
Patlıcan Bostan (Topak)kg13,0020,0004.04.2024
Pazıkg6,0013,0004.04.2024
Pırasakg9,0014,0004.04.2024
Portakal (Sıkmalık)kg5,0015,0004.04.2024
Portakal (Washington)kg13,0023,0004.04.2024
Roka (70-100gr)bağ3,006,0004.04.2024
Salatalıkkg7,0011,0004.04.2024
Salatalık (Silor)kg10,0014,0004.04.2024
Sarımsak (Kuru)kg60,00130,0004.04.2024
Sarımsak (Taze)kg50,0070,0004.04.2024
Semizotukg20,0040,0004.04.2024
Soğan (Beyaz) (kg)kg15,0035,0004.04.2024
Soğan (Mor) (kg)kg20,0040,0004.04.2024
Soğan Kuru (kg)kg16,0021,0004.04.2024
Soğan Kuru IIkg9,0016,0004.04.2024
Tere (70-100gr)bağ3,007,0004.04.2024
Turp (Beyaz)kg5,0010,0004.04.2024
Turp (Fındık)bağ3,508,0004.04.2024
Turp (Kırmızı)kg5,5011,0004.04.2024
Üzüm (Beyaz)kg80,00150,0004.04.2024
Üzüm (Siyah)kg100,00180,0004.04.2024
Yeni Dünyamalta eriği45,00100,0004.04.2024
Yer Elmasıkg15,0025,0004.04.2024
Zencefilkg100,00150,0004.04.2024

MEYVE / SEBZE

CinsiBirimAsgari (₺)Azami (₺)Tarih
Ananasadet50,0080,0004.03. 2024
Armut (Ankara)kg18,0032,0004.03.2024
Armut (Deveci)kg14,0043,0004.03.2024
Armut (Santamaria)kg20,0050,0004.03.2024
Avokadoadet18,0040,0004.03.2024
Ayvakg23,0050,0004.03.2024
Baklakg25,0050,0004.03.2024
Balkabağıkg14,0032,0004.03.2024
Balkabağı (Soyulmuş)kg30,0045,0004.03.2024
Biber Çarlistonkg30,0053,0004.03.2024
Biber Dolmakg30,0054,0004.03.2024
Biber Kapyakg40,0068,0004.03.2024
Biber Kılkg60,00100,0004.03.2024
Biber Köykg30,0068,0004.03.2024
Biber Sivrikg30,0060,0004.03.2024
Biber Sivri (Filinta)kg55,0070,0004.03.2024
Çilekkg25,0065,0004.03.2024
Domates (Pembe)kg15,0030,0004.03.2024
Domates Kokteylkg30,0045,0004.03.2024
Domates Salkım (Kutu)kg15,0030,0004.03.2024
Elma (Amasya)kg20,0033,0004.03.2024
Elma (Golden)kg13,0032,0004.03.2024
Elma (Granny)kg18,0037,0004.03.2024
Elma (Starking)kg13,0032,0004.03.2024
Enginar (Taze)adet25,0035,0004.03.2024
Fasulye (Taze)kg65,00100,0004.03.2024
Greyfurtkg4,0010,0004.03.2024
Havuç Beypazarıkg10,0013,0004.03.2024
Havuç Beypazarı IIkg5,0010,0004.03.2024
Ispanakkg8,0013,0004.03.2024
Kabakkg10,0018,0004.03.2024
Karnabaharkg12,0022,0004.03.2024
Karpuzkg25,0040,0004.03.2024
Kavun (KırkAğaç)kg25,0050,0004.03.2024
Kerevizkg13,0020,0004.03.2024
Kestanekg80,00200,0004.03.2024
Kivi (Yerli)kg30,0070,0004.03.2024
Kuzukulağı (70-100gr)bağ3,008,0004.03.2024
Lahana (Beyaz) (kg)kg4,008,0004.03.2024
Lahana (Kırmızı) (kg)kg6,008,0004.03.2024
Limon (Dökme)kg6,0013,0004.03.2024
Limon Filekg13,0015,0004.03.2024
Limon Sandık18 kg270,00350,0004.03.2024
Mandalinakg8,0024,0004.03.2024
Mandalina (W.Murcoott)kg14,0033,0004.03.2024
Mangoadet35,0080,0004.03.2024
Mantar Kültürkg55,0090,0004.03.2024
Marul Göbekli (Marul)adet15,0022,0004.03.2024
Marul Icebergadet10,0018,0004.03.2024
Marul Kıvırcık (Kırmızı)adet10,0018,0004.03.2024
Marul Kıvırcık (Kıvırcık)adet16,0020,0004.03.2024
Maydanoz (70-100 gr)bağ2,007,0004.03.2024
Muz İthalkg50,0075,0004.03.2024
Muz Yerlikg22,0046,0004.03.2024
Nane (70-100 gr)bağ3,509,0004.03.2024
Narkg15,0035,0004.03.2024
Pancarkg7,0010,0004.03.2024
Patates (kg)kg16,0020,0004.03.2024
Patates (Kumpir)kg18,0023,0004.03.2024
Patates IIkg9,0016,0004.03.2024
Patlıcankg20,0044,0004.03.2024
Patlıcan Bostan (Topak)kg25,0045,0004.03.2024
Pazıkg15,0025,0004.03.2024
Pırasakg6,0013,0004.03.2024
Portakal (Sıkmalık)kg7,0015,0004.03.2024
Portakal (Washington)kg15,0024,0004.03.2024
Roka (70-100gr)bağ2,507,0004.03.2024
Salatalıkkg9,0021,0004.03.2024
Salatalık (Silor)kg13,0025,0004.03.2024
Sarımsak (Kuru)kg60,00130,0004.03.2024
Semizotukg50,0090,0004.03.2024
Soğan (Beyaz) (kg)kg13,0027,0004.03.2024
Soğan (Mor) (kg)kg18,0035,0004.03.2024
Soğan Kuru (kg)kg10,0013,0004.03.2024
Soğan Kuru IIkg6,0010,0004.03.2024
Tere (70-100gr)bağ3,008,0004.03.2024
Turp (Beyaz)kg5,008,0004.03.2024
Turp (Fındık)bağ3,507,5004.03.2024
Turp (Kırmızı)kg3,006,0004.03.2024
Üzüm (Beyaz)kg20,0045,0004.03.2024
Üzüm (Siyah)kg25,0055,0004.03.2024
Yer Elmasıkg15,0025,0004.03.2024
Zencefilkg170,00240,0004.03.2024
 
 

05 Mar 2024 - 09:40 Ankara- Genel Gündem

Mahreç  Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yozgat Çamlık Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yozgat Çamlık Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Yozgat Çamlık Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Yozgat Çamlık Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.