Hava Durumu

Terk edilmeye mahkum üç burç! Aşk onların kapısını çalmıyor!

Aşk hayatında yüzleri bir türlü gülmeyen bu üç burç her zaman terk ediliyor ve dolayısıyla berbat bir aşk hayatına sahip oluyor. Bunun sebebi bazen çok iyi ve hassas olmaları bazense umursamaz yapıları ve ilgisizlikleri diğer burçlara oranla terk edilme oranının ciddi oranda yükselmesine neden oluyor. İşte sürekli terk edilen ve aşk hayatları berbat olan o 3 burç..

Haber Giriş Tarihi: 21.12.2022 01:38
Haber Güncellenme Tarihi: 21.12.2022 01:38
https://www.yozgatcamlik.com/
Terk edilmeye mahkum üç burç! Aşk onların kapısını çalmıyor!


Burçlar insanların karakteristik özelliklerini etkilemenin yanında bir çoğunun aşk hayatında da etkilerini gösterir. Kimisine güzel bir aşk hayatı sunarken kimisine de aşkı zehir ederek çoğu zaman terk edilmelerine yol açar. Zaman zaman olumlu kimi zaman ise olumsuz tavırlarıyla ilişkide baskın gelen bu üç burç sürekli terk ediliyor. Aşk onların kördüğümü olmuş, yüzüne ısrarla gülmüyor. Bir türlü dikiş tutmayan ilişkileri ve sürekli terk edilmeleri sebebiyle bu üç burç resmen aşka küsmüş durumda.
Onları artık kime değer verip vermeyeceğini ve kime nasıl davranması gerektiğini bilemez hale geldiler. Aşk onları bencil ve içe dönük yaptı. İçlerinde kalan aşka olan ufacık inançları bile artık tükenip bitmek üzere..
İşte sürekli terk edilen 3 burç!
 

Başak Burcu
 

Kişisel yaşamında olduğu kadar aşk ilişkilerinde de titiz davranmaya meyilli Başak burcu hiçbir hatayı kabul etmiyor. Partnerinin yüzüne sık sık yaptığı hataları vuruyor. Bunun yanında yapısı gereği ile başak burcu insanları peşlerinden koşturmaya bayılırlar. Yine peşinden koşturmaya eğilimli oldukları için elde ettikten sonra bile süründürürler. Ancak çoğu kişi Başak burçlarının bu davranışlarını sevmez ve kaldıramaz. Çünkü Başak burçları resmen karşısındaki kişilerin sevgisini sömürürler kendileri ise çok nadiren sevgi verirler ve gösterirler.
 

Oğlak Burcu
 

Oğlak burcunun karşısındaki kişiye olan umursamaz ve ilgisiz tavırları aşk ilişkilerinin sürekli bitmesine sebep olur. Oğlak burçları yoğun ve dolu dizgin bir romantizmi göstermez ne yazık ki. Partnerini merak etmez ve genellikle arayıp sormaz. İşte bu yüzden Oğlak burçları çok hızlı bir şekilde terk edilir. Aslında bir nevi bu terk edişleri kendi kendine yapıyor. Bunun yanında Oğlak burçları çoğu zaman aşık olmaz, onlar için asıl önemli olan sevgidir. Ancak sevgilerini de çoğu zaman yeteri kadar göstermezler.
 

Aslan Burcu
 

Aslan burçları aşk ilişkilerinde tam bir ponçiktir. Karşındaki kişi gerçekten sevdiğinde her şeyini ortaya koyar. Ancak Aslan burcunun aşırı korumacı ve sahiplenici tavırları karşısındaki insanı bıktırır ve uzaklaştırır. Aslan burcu resmen bütün o aşkı kendi kendine yaşar. Bu dolu dizgin aşkta ilişki içerisinde bulunduğu partnerine çok nadiren hak verme eğilimindedir. İşte bu sebeple bütün o aşkı ziyan etmiş olur. Çünkü Aslan burcunun sürekli terk edilmesinin en önemli ve asıl sebebi çok fazla sevmesinden ve üstüne düşmesinden kaynaklanıyor.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.