Hava Durumu

Çamlık TV mikrofonunu kuruluşunun 6’ncı yılında Yozgat Şehir Hastanesi’nde vatandaşlar uzattık

Çamlık TV mikrofonunu kuruluşunun 6’ncı yılında Yozgat Şehir Hastanesi’nde vatandaşlar uzattık.

Haber Giriş Tarihi: 25.01.2023 08:01
Haber Güncellenme Tarihi: 25.01.2023 08:01
https://www.yozgatcamlik.com/
Çamlık TV mikrofonunu kuruluşunun 6’ncı yılında Yozgat Şehir Hastanesi’nde vatandaşlar uzattık

Çamlık TV mikrofonunu kuruluşunun 6’ncı yılında Yozgat Şehir Hastanesi’nde vatandaşlar uzattık. Hastane hizmetlerini değerlendiren vatandaşlar, ev rahatlığında bir sağlık hizmeti aldıklarını dile getirdiler.


Bel fıtığı ameliyatı sonrası fizik tedavi hizmeti alan Yaşar Gözübüyük isimi vatandaş, “Sanki evimizde kalıyor gibi sağlık hizmeti alıyoruz” dedi.
Yaklaşık 20 gündür hastanede bulunduğunu hatırlatan Gözübüyük, memnuniyetini şu sözlerle dile getirdi: 
“Hizmetleri çok güzel. Dört dörtlük bir hastane, imkanları güzel. Allah razı olsun. Evimiz gibi rahatız. Özel evimiz gibi kullanıyoruz. Bundan iyisi can sağlığı. Eski hastanelere göre çok büyük fark var. Özel banyosu var. Taşıma hizmeti var alıp götürüyorlar. Doktor gönderip film ve emarını çektiriyorlar. Eskiden hastaneye gidebilirsek kendimiz yaptırıyorduk.”


Eşi ile birlikte aynı odada fizik tedavi hizmeti alan Türkan Gözübüyük, hastanenin sadece sağlık hizmetinde değil temizlik hizmetinde de güzel olduğunu söyledi. 
Eskinin imkansızlıklarla dolu hastanelerinden bu günlere gelmenin büyük bir şans olduğunu ifade eden Gözübüyük, böyle bir hastaneye sahip olmanın gururunu yaşadığını kaydetti. 


Trafik kazası geçirdikten sonra koltuk değneğine bağımlı bir hayat yaşayan Mehmet Uzun da hastanede en iyi sağlık hizmetini aldığını söyledi.
Uzun, hastanenin insanlık için bulunmaz bir yer olduğunu belirterek; “Burası anlatılmıyor. Yaşamayan bilemez. Her şey çok güzel” dedi.


Eşinin rahatsızlığı nedeni ile hastanede bulunan Veysel Kaya ise; “Refakatçi olarak kalıyorum. Görülmüş bir şey değil. Eskiden girdin mi çıkamıyorduk. Ama şimdi ise çok farklı, bu hizmeti kazandıranların Allah ömürlerini uzun etsin. Milletimizi Allah daha mutlu günlere nasip etsin. Buranın yemekleri güzel. Hususi pehlivan beslemiş gibi refakatçiye kadar yemek veriliyor. Şimdiki hastane daha bambaşka” dedi.


Hastanenin otel konforunda hizmet verdiğini kaydeden Hakan Uslu Kılıç da “Buradaki cihazlar Avrupa’da yok. Tescilli ve Türkiye’nin en iyi hastanesi. Yalnız tek sıkıntı doktor eksiği ve hastaların randevu alamama tek şikayeti var. Yapanlardan Allah razı olsun” ifadelerine yer verdi.


Gülay Mertgöz de hastanenin yapımında emeği bulunanlara teşekkür ederek şunları söyledi: “Çok memnunuz hastanemizden. Yapandan, yaptırandan, doktorlarımızdan Allah razı olsun. Geldiğimizde güzel ilgileniyorlar. Eski hastane ile yeni hastane arasında fark var. Çünkü her şeyi ile dört dörtlük. Burada her şeyimizle muayene oluyoruz. Çaremizi ve derdimizi anlatabiliyoruz.”

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.