Hava Durumu

Koronavirüs Kabusu Geri mi Dönüyor? Uzmanlar Resmen Uyardı! Aman Dikkat

Alınan bilgiler neticesinde Avrupa ilkelerinde özellikle koronavirüs vaka sayıları artmaya devam eder iken tekrardan yasakların sirayet etmeyeceği ise merak söz konusu oldu ve işte haberin tüm detayları...

Haber Giriş Tarihi: 11.01.2023 11:16
Haber Güncellenme Tarihi: 11.01.2023 11:21
https://www.yozgatcamlik.com/
Koronavirüs Kabusu Geri mi Dönüyor? Uzmanlar Resmen Uyardı! Aman Dikkat

Bilindiği üzere 2019 yılında baş gösteren ve birçok ülkeye yayılan koronavirüs vaka sayılarının artıp artmadı merak söz konusu olur iken koronavirüs hakkında yapılan açıklamalar dikkatlerden kaçmadı. Alınan bilgiler neticesinde Avrupa ülkelerinde tekrardan yayılmaya geçen koronavirüs vaka sayısı aynı zamanda ölümleri de tetiklemeye devam eder iken Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan birçok vatandaş maske yasağının tekrardan sirayet etmeyeceğini merak ediyor.
Koronavirüs vaka sayılarında düşüş bekleniyor - Son Dakika Haberleri

Maske yasağı gelecek mi?
 

Korona virüs vaka sayıları İngiltere başta olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri ve Almanya'da artmaya devam eder iken birçok vatandaş ise vaka sayılarına ilişkin maskeye sağının tekrardan sirayet edip etmeyeceğini merak eder iken bu konu hakkında Sağlık Bakanlığından herhangi bir açıklamanın yapılmaması dikkatlerden kaçmadı.
 

Dünya Sağlık Örgütü uyardı
Koronavirüs Etkisi | Yorum | SETA

Dünya Sağlık Örgütü aşılamanın bu noktada önemli olduğunu dile getirirken aynı zamanda aşı olmayan vatandaşların aşı olması gerektiğini vurgu yaptı ve vaka sayılarının önündeki tek engelin kişisel tedbir olduğunu aynı zamanda aşılama olduğunu ifade ederek kişisel tedbirlerin alınması gerektiği noktasınada değindi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.