Hava Durumu

2022 senesinin son yeni ayında neler olacağını Astrolog Fatmagül Çamur sonunda açıkladı. İşte Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeni aydan en çok etkilenecek olan üç burç!

19 Kasım 25 Aralık haftası ardarda burç yorumları yapılmaya başlandı. Ünlü Astrolog Fatmagül Çamur bu senenin son yeni ayında fırtınalar kopacağına dair söylemlerde bulunmayı da ihmal etmedi. Dikkatleri Oğlak, Kova ve İkizler burcu üzerine çekti. Dikkatli olun! Kendi burç yorumunuzu okumadan haftaya başlamanız sakıncalı olabilir..

Haber Giriş Tarihi: 19.12.2022 11:07
Haber Güncellenme Tarihi: 19.12.2022 11:07
https://www.yozgatcamlik.com/
2022 senesinin son yeni ayında neler olacağını Astrolog Fatmagül Çamur sonunda açıkladı. İşte Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeni aydan en çok etkilenecek olan üç burç!

23 Aralık Cuma günü Oğlak burcunun bir derecesinde bulunduğumuz senenin son yeni ayı gerçekleşecek. Her zamanda söylendiği ve bilindiği gibi bu yeni aylar aslında başlangıç enerjisi olduğundan dolayı önümüzdeki yeni ayda da özellikle kariyer hayatı ve çalışma alanı gibi konularda büyük yenilikler ve yeni başlangıçlarla karşı karşıya kalınacaktır. Bundan en çok etkilenenler ise özellikle ithalat ve ihracat yapan firmalar bunun yanında inşaat firmaları yeni pazarlar ve yeni fırsatlar ele geçirmek için bir takım yapılandırma süreçlerinden geçeceklerdir. İş alanları konusunda da yeni çalışma düzenlerinin oluşacağı, mesai saatlerinin değişeceği ve tekrar düzenleneceği, çalışma şartlarını ise daha iyiye götürmeye yönelik yeni başlangıçların ilk adımlarını da önümüzdeki yeni ayda duyacağımızı düşünüyoruz.
Yeniay yükseleni koç burcu ve Jüpiter ile beraber çalıştığı biliniyor. Yükselen yöneticisi olan Mars, İkizler burcu üzerinde retro hareketlerine hala devam etmekte. Ticari alacakları olan kişiler, taşıt alımı veya taşıt kredisi alımı gibi durumlar içerisinde bulunan kişiler önümüzdeki yeniay da şanslı etkileri bir bir görecekler. Hatta akıllarında bulunan fiyatların bile altında bir alışveriş fırsatı ellerine geçebilir. 
Yeniay’ın Jüpiter’e yaptığı kare açı ile beraber çok fazla hedef haline gelebiliriz ve bu durum aşırı derecede hırs yapmamıza neden olabilir. İşte bu durumda içsel dürtülerimiz gereğinden çok daha fazla ön plana çıkacak olup, mantığımız geri planda kalabilir ve mantıklı hareket etmeyi başaramayabiliriz. 
Yeniay da Merkür, Venüs ve Plüton olmak üzere üçü bir arada bulunuyor ve ay düğümleri ve Uranüs ile olan bağlantıları ilişkilerle alakalı çok ani yön değişikliklerinin olacağını da bizlere göstermiş oluyor. Nihayetinde kötü giden bir ilişki her an ani bir şekilde rota değiştirip çok daha sağlam bir ilişkinin temelleri atılabilir. Ancak bu durum bazılarımız için kötü sonuçlanabilir. Çünkü iyi giden bir ilişkide ise durum tam tersi olup kötü giden bir ilişkiye çevirebilir rotasını.
Koç ve Yükselen Koçlar: Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay ile birlikte içinde bulunduğunuz iş hayatınızla alakalı çok ciddi ve önemli değişiklikler ve başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Şu anda bulunduğunuz pozisyon ile ilginiz, iş hayatınızdaki çevrenizle alakalı bir çok yeniliğe gidebilir. İş başvurusu yapmayı düşünüyorsanız yapıcağınız başvurular için oldukça olumlu bir zaman dilimi içerisindesiniz. 
 

Boğa ve Yükselen Boğalar

Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeniay ile beraber yurtdışı seyahatleri gibi konulara ilgi duyabilirsiniz. Resmi işlemler, eğitim, vize ve yurtdışı seyahatlerine yönelmeniz an meselesi. Eğer hayatınızda işle ilgili bir takım davalar ve mahkemeleriniz varsa ve hala sürüyorsa bu davalarınız ile ilgili ani ve yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz.
 

İkizler ve Yükselen İkizler

Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ile beraber hayatınıza varsa borcunuz, krediniz ve finans kaynaklarınız gibi konularda etkiler yaratacaktır. Kendinizi kötü, yorgun ve depresif hissettiğiniz bir dönemde iseniz eğer gerçekleşecek olan yeni ay size çok daha iyi geçecektir ve olumlu sonuçlar bırakacaktır. Neyi isteyip neyi istemediğinizin farkında olduğunuz ve bir takım yüzleşmelerle baş başa kaldığınız bir dönem de sizi bekliyor olabilir. 
 

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ile birlikte ilişki hayatınız büyük bir etki alacak. Şu anda var olan bir ilişki içerisinde iseniz ilişkinizi başka bir boyuta taşımanız olası. İlişki içerisinde olmayanlar için ise hızlı gelişecek ve çabuk ilerleme kat edecek olan ciddi ve yeni başlangıçlar söz konusu yeni ayda. Ancak mantığınıza dayanarak hareket etmeniz, duygularınızı ve kalbinizi ikinci planda bırakmanız size çok daha fazla yarar sağlayacaktır.
 

Aslan ve Yükselen Aslan

Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ile beraber etki aldığınız konular arasında iş çevreniz ve hayatınız, sağlık hayatınız, günlük rutinleriniz ve varsa evcil hayvanlarınız ile ilgili etkiler bırakacak üzerinizde. İş hayatınız konusunda yeni bir düzen oluşturabilirsiniz ve bunun yanında yeni iş fırsatlarının karşınıza çıkması da büyük bir olasılık. Ayrıca diz, diş ve kemik ağrıları gibi sağlıkla ilgili bir takım problemleriniz de tetiklenebilir.
 

Başak ve Yükselen Başak

Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ile birlikte aşk hayatınız ve ilişkileriniz canlanmaya başlayacaktır. Flört enerjinizin bir hayli aktif olacağı bu dönemde karşınıza bu enerjiyle beraber bir çok kişi çıkabilir ve karşınıza çıkan bu kişilere karşı yoğun duygular içerisinde bulunabilirsiniz. Eğer çocuklarınız varsa çocuklarınızla ilgili konularla da ilgilenmeniz olası.
 

Terazi ve Yükselen Terazi

Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ile birlikte ev, iş ve aşk ilişkileri gibi konular asıl gündeminizde olacak. Ev değişikliği yapmanız olası. İşinizle ve kariyerinizle ilgili önemli kararlar verme aşamasına geçebilirsiniz. Ayrıca aşk ilişkilerinizle ilgili somut ve ani gelişmeler yaşanabilir. Bunun dışında aile büyüklerinizle ilgili yeni gelişmeler de yaşayabilirsiniz.
 

Akrep ve Yükselen Akrep
 

Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ile birlikte gündeminizde genel olarak eğitim hayatınız, ticaret ve yakın çevrenizle ilgili konular yer alacak. Kardeşleriniz ile beraber yeni bir iş kurmaya yönelik adımlar atma eğiliminde olabilir, bunun yanında iş dolayısı ile seyahatlere çıkma girişiminde bulunabilir ve planlamalar yapabilirsiniz. Aynı zamanda yakın çevrenizle aranızdaki iletişiminize mesafe koymanızı gerektirecek gelişmeler yaşanabilir ve uzaklaşabilirsiniz.
 

Yay ve Yükselen Yay

Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ile birlikte parasal konularınız gündeminizde ve daima ön planda olacak. İçinde bulunduğunuz para algısını değiştirecek çok önemli gelişmeler olabilir. Zam konusu ön plana çıkabilir gündeminizde. Ayrıca günlük rutinlerinizde bir takım gelişmeler olabilir. Cilt bakımı, diş bakımı gibi yenilikler eklemeniz olası.
 

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sizin burcunuzda gerçekleşecek olan yeni ay ile beraber motivasyonunuzu ciddi oranda arttıracak çok güzel gelişmeler yaşamınız an meselesi. Özellikle ilişkileriniz konusunda daha çok mantığınıza dayalı kararlar alabilir ve uygulayabilirsiniz. Bulunduğunuz ilişki içerisinde asıl ön planda kendinizi tutacağınız ve kendinizi biraz daha fazla düşüneceğiniz bir bakış açısı geliştirmeniz olası. Bunun yanında imaj değişikliğine gitmenizde bir diğer ihtimal.
 

Kova ve Yükselen Kova

Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ile birlikte ruhsal konularınız asıl gündeminizde olacak. Çocuğu olan kovalar için çocuklarınızın eğitim hayatları ile ilgili devamlı süregelen sorunlarla yeniden ilgilenmek ve baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Yani sizin için bu yeni ay en çok psikolojik olarak çalışacak ve üzerinizde etkisini gösterecektir.
 

Balık ve Yükselen Balık

Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ile birlikte yakın sosyal çevreniz ve bulunduğunuz arkadaş gruplarınız ile alakalı gelişmeler ön planda gündeminize gelebilir. Bir arkadaşınızın işi ile ilgili olumlu gelişmeler veya bir başarısını kutlamanız, bunun yanında bulunduğunuz iş yerinin yılbaşı davetlerine katılmak gibi durumlarınız da yine ön planda olabilir.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.