Hava Durumu

Ankr Coin Nedir, Ankr Coin Nereden Alınır?

Ankr Coin Nedir, Ankr Coin Nereden Alınır?

Haber Giriş Tarihi: 08.11.2022 15:36
Haber Güncellenme Tarihi: 08.11.2022 15:36
https://www.yozgatcamlik.com/
Ankr Coin Nedir, Ankr Coin Nereden Alınır?

Blok zinciri tabanlı bir defi projesi olan Ankr coin platformu bulut teknolojisi kullanarak web 3’ün daha kolay benimsenmesini sağlar. Çapraz zincir altyapısına sahip sistem ethereum destekli bir altyapı projesidir. Merkezi olmayan, dağıtık defter teknolojisine dayalı, özel kullanıcılar için güvenli uygulamalar sunan sistem yeni bir internet vizyonu ile geliştirilmiştir. Merkezi otoritelere ve aracılara olan ihtiyacı ortadan kaldırmak ana hedeflerden biri olup ağ katılımcılarına ve kullanıcılara uygulamalar ile veri üzerinde kontrol ve sahiplik vermektir.

2017 yılının Kasım ayında kurulan projenin mimarı Chandler Song’dur. Bu protokol DeFi ve dApps sektörünün gelişimi için farklı alanlara ev sahipliği yapar. Piyasada var olduğu süre boyunca Ankr taşıyıcı tabanlı bulut hizmetleri için paylaşılan kaynakları da kullanarak bir pazar oluşturmuştur. Bu sayede blok zincir nodeları kurumsal müşterilere, geliştiricilere, genel bulut sağlayıcılarına kıyasla daha uygun bir fiyattan dağıtılır hale gelmiştir. Böylece blok zincir nodeları barındırarak tek başarısızlık noktası ve herhangi bir merkezileştirme sorunu ortadan kalkmış olacaktır.

Ankr Coin Kullanıcılarına Neler Sunar?

Ankr aracılığıyla topluluklar açık blockchain ağlarına dahil olabilirler. Aynı zamanda kendi ağlarına daha fazla entegrasyon kurulmasını sağlayabilirler. Dağıtık veri merkezi özelliği ile geliştiriciler bağımsız olarak çalışabilirler. Dayanıklılık ve kararlılık düzeylerini artırmak için farklı coğrafi bölgelere yayılmış olan veri merkezleri mevcuttur. Kullanıcıların veri kaynaklarına daha ekonomik fiyatlardan erişebilmesini sağlayan Ankr bir paylaşım ekonomisi üzerine kuruludur. İşletmeler için de avantajlı olan bu platform boşta duran bilgi işlem güçlerinin sisteme dahil edilerek para kazanılabilmesini sağlar. Bu proje güvenilir donanım kullanan ilk proje olma özelliğine sahiptir. Bu sayede hem benzersizdir hem de yüksek oranda güvenlik sağlar. Ağ kapsamında kullanılabilecek Ankr coin arzı 10 milyar şeklinde sabitlenmiştir.

Ankr Coin Nasıl Alınır?

Ankr coin alım satımı kripto para platformları üzerinden yapılabilir. İşlemlerde geçerli olacak fiyat arz talep koşullarına göre oluşur. Küçük parçalarına ayrılabilmesi sayesinde 1 Ankr yerine daha küçük tutarlardan işlem yapabilmeniz mümkündür. Bu işlemleri gerçekleştirebilmek için sanal bir cüzdana ihtiyacınız olacaktır. Bu sanal cüzdan sizin Ankr adresinizi gösterecektir. Cüzdan oluşturmak ve Ankr coin alım satımı yapmak için Bitlo platformunu kullanabilirsiniz. Eğer platformu ilk kez kullanıyorsanız öncelikle bir hesap açmanız gerekir. Temel bilgilerinizle hesabınızı açıp doğruladıktan sonra para yatırma işlemi yapmalısınız. Eğer hesabınızda Türk lirası ya da kripto para varsa bu işlemi yapmanıza gerek yoktur. Yönlendirmeleri takip ederek Ankr coin alımını kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.