Halkın Son Sözünden Önce Son Sözüm…

Yazının Giriş Tarihi: 29.04.2023 05:16
Yazının Güncellenme Tarihi: 28.04.2023 12:17

Yazıma her türlü ayrıştırma diline rağmen ayrışmayan ve bir birine sıkı sıkı kenetlenen aziz Türk Milletine selamların en güzelini göndererek başlıyorum… Yazıya neden böyle başladınız diye bilirsiniz. Ki, gerçekten siyaset dili hiç bu kadar insanları utandıracak hale gelmemişti.  Cumhur ve Millet ittifakı aynı dili kullanmaktan geri kalmıyor. Seçimi kazanma uğruna tüm değerler ayaklar altına alınıyor. Bir birlerine her türlü yafta ve iftirayı atıyorlar. Amiyane tabirle bir birlerine etmedikleri hakaret kalmıyor. Bu Ülkenin asil insanlarına haksızlık yaptıkları da hiç akıllarına gelmiyor maalesef?

Bundan önceki siyasilerde bir incelik bir kibarlık vardı.  Bir araya gelerek yâda açık oturumlara çıkarak fikir tartışmaları yapıyor ve hiçbir zamanda birbirlerine hakaret etmiyor ve birbirlerini kırmıyorlardı. Neyse gelelim asıl konumuza 14 Mayıs pazar günü sandık başına gideceğiz.  Herkes hür iradesi ile gidecek ve oyunu kullanacak.

Değerli okurlar, sandığa giderken ahbap çavuş ilişki içinde gitmeyin, sandığa giderken ideolojinize yenik düşmeyin, sandığa giderken yalan yanlış vaatler aklınıza gelmesin, sandığa giderken, çıkar ilişkisi aklınıza gelmesin,  sandığa giderken şahsi menfaatleriniz aklınıza gelmesin…

Sandığı giderken bir İl’in ve oradaki toplumun geleceği aklınıza gelsin. Adayların söylemleri aklınıza gelsin. Projeleri aklınıza gelsin. Ki, projeleri ile ön plana çıkanlar seçilsin. Çünkü vaat edilen projeler o bölge ve halkına hizmet olarak zaten yansıyacaktır.

Bu Millet asil bir millettir ve hizmetin en güzelini hak ediyor. Halka hizmet Hakk’a hizmet bilincini kendisine şiar edinmiş adaylara oy verin ki, geleceğimiz adına çocuklarımızın geleceğini adına iyi bir karara imza atmış olun ve olalım.

İyi düşünün vicdanınızın sesine kulak vermeyi unutmayın…

Seçimler şimdiden Ülkemize ve Milletimize hayırlı olsun.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.