01 Mayıs - 07 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Yazının Giriş Tarihi: 30.04.2023 12:38
Yazının Güncellenme Tarihi: 30.04.2023 12:38

Koç, boğa, İkizler, yengeç, aslan, başak,terazi,akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçları ask, aile, sağlık,kariyer ve para konularında nelerin beklediğini sizler için derledik. Önce yükselen sonra güneş burcunuzu okuyabilirsiniz  
Koç:  Bu hafta daha takıntılı eleştirel bir tutum sergileyebilirsiniz alerji yada bağırsak problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Maddi açıdan şanslı bir dönemdesiniz. Hafta ortasında partneri ile sorun yaşayan koçlar çözüm yolları arayacak partneri olmayanlar ise kardeş kuzen yakın akrabalar tarafından biri ile tanıştırılabilirsiniz. Ayrıca Merkür retroda 2. evinizde gerçekleşiyor maddi konular gündemde geçmişten gelen borçlar ortaya çıkabilir. Bir ameliyat söz konusu ise 15 mayısa kadar ertelemenizde fayda var. Hafta sonu kariyerde çatışmalara dikkat edin.
Boğa: Bu hafta aşktan yana şanslısınız sadece arkadaş çevrenizden kandırılmalar olabilir lütfen her duyduğunuza inanmayın kariyerde ise zam ve terfi söz konusu olabilir iş arayan boğalar ise olumlu sonuçlar alabilir. Hafta ortasında bel böbrek sorunları yaşabilirsiniz hastane ziyaretleriniz olabilir. evcil hayvanlarınıza da dikkat etmenizde fayda var. Ayrıca Merkür retronuz birinci evinizde gerçekleşecek dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz eski aşklardan eski eşlerden dönüşler olabilir rektro ile gelen Retro ile gider mottosunu unutmayalım ona göre önlem alalım :)  hafta sonu ise yatırımlarınıza dikkat edin kayıplar yaşayabilirsiniz

İkizler: Bu haftaya ailevi konular ile başlayabilirsiniz bazı ikiler gayrimenkul alım satımı ile uğraşırken bazıları taşınma tadilat işleri ile uğraşabilir . Hafta ortasında yatırımlarınıza dikkat etmenizde fayda var. Partneri olanlar güzel vakit geçirebilir olmayanlar yeni şaklara yelken açabilir ayrıca parteri olan ikizler çok fazla ilgi görmek istemesinden kaynaklı tartışma yaşayabilirsiniz lütfen abartmayalım. Hafta ortasında üreme organları ile alakalı sıkıntıları yaşanabilir. Merkür retronuz 12. Evde gerçekleşecek arkanızdan dönen dedikodular ve dolaplar önünüze gelecek sakin kalmanızda fayda var gülüp geçebilkirsiniz. Hafta sonu ilişkilerde şifalanabilirsiniz.
Yengeç: Bu haftaya kardeş kuzen yakın akrabalar ilke iletişim sıkıntısı ile başlayabilirisiniz. Hafta ortasında ailevi konular gündemde olabilir kariyer aanında sorunlar yaşayabilirsiniz sakın kalmanızda fayda var. Aşkta sabırlı olanlar kazanacağı bir hafta Merkür retronuz 11. Evinizde gerçekleşiyor 15 mayısa kadar atacağınız imzalara dikkar edin yeni başlangıçlar yapmamaya özen gözterin hayallerinizi 15 mayıs sonrasına erteleyin. hafta sonu ise alerji durumları olabilir önlemlerinizi almanızda fayda var malum bahar mevsimi:)
Aslan: Haftaya kariyerde güzel gelişmeler ile başlıyorsunuz ancak yatırımlarınızA dikkat etmenizde fayda var maddi kayıplar olabilir. Hafta ortasında annenin sağlık sorunları ile uğraşabilirisiniz, otorite figürleri ile tartışmalar yaşabilirsiniz lütfen dilinize hakim olun. Merkür retronuz 10. Evinizde gerçekleşecek 15 mayısa kadar kariyer ile ilgili yeni başlangıçlar yapmamanızda fayda var İmza anlaşma sözleşme durumlarını erteleyebilirsiniz. Hafta sonu ise gereksiz harcamalara dikkat edebilirsiniz.

Yay: Bu hafta kariyer hayatınızda çok güzel gelişmeler olabilir. Beklediğiniz bir terfi yada zam konusu var ise bu hafta sizin için destekli görünüyor. Hafta ortasında partneriniz ile beraber davetlere katılabilir partneri olmayanlar ise katılacağı davetlerde yeni tanışmalar buluşmalar yaşayabilir. Kardeş kuzen yakın akrabalar ile çatışmalara dikkat edin sakin kalmanızı öneririm. Merkür retronuz  6. Evinizde gerçekleşiyor sağlık konusu gündemde üst solunum yolu enfeksiyonuna dikkat etmelisiniz. Hafta sonu ikili ilişkilerinizde yeni sorumluluklar alabilir yeni kararlar alabilirsiniz.
Oğlak: Haftaya eğitim veya seyehatler ile başlayabilirsiniz. İş hayatınızda ise zorlayıcı bir hafta sizleri bekliyor diliniz sivri olabilir olaylar büyüyebilir sakin kalmanızda fayda var. Aşktan yana ve ilişkilerinizde hayal kırıkları yaşabilirsiniz. Merkür retronuz 5. Evinizde gerçekleşecek spekületif alandaki yatırımlarınıza dikkat etmenizde fayda var kayıplar yaşabilirsiniz aşk çocuk ve hobileriniz gündemde olabilir. Hafta sonu ise yalnız kalmak isteyebilir sosyal çevreniz ile sıkıntılar yaşayabilirsiniz.
Kova: Haftaya maddi problemler ile başlayabilir. ortaklıklarınızı tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. hafta ortasında yapacağınız strateji ile kariyerde yaşayacağınız krizi toparlayacaksınız güzel gelirler elde edebileceksiniz. Partnerinizden ilgi sevgi görmek isteyeceğiniz bir hafta fakat bu konuda bencil olmamanızı öneririm abartmayın sorun yaşamayın. Merkür retronuz 4. Evinizde gerçekleşiyor ev aile taşınma gayrimenkul alımı gündemde olabilir. Aile kurmak isteyen kovalar 15 mayıs sonrasını beklemelisiniz. Hafta sonu farkında olmadan dostlarınız kalbini kırabilirsiniz sevdiklerinize daha ılımlı ve yapıcı olun.
Balık: Haftaya ikili ilişkilerinizdeki problemleri çözüme kavuşturarak başlıyorsunuz. Ortaklıklarınıza kandırılmalara dikkat etmelisiniz. Yatırımlarınızda kayıplar yaşabilirsiniz sipekülatif alana dikkat edin ameliyat gündemde ise lütfen erteleyin yatırımlarınızı ve ameliyat gibi durumları 15 mayıs sonrasına ertelemenize fayda var. Merkür retronuz 3. Evde gerçekleşecek Eğitim ve seyehatler konuları gündemde olabilir bu konular ile alakalı sorunlar yaşanabilir. Hafta sonu ise  ilişkiler konusunda net kararlar alacağınız zaman dilimi ya tamam ya devam diyebilirsiniz  kararlarınızı retrodan kaynaklı 15 mayıs sonrasına ertelemenizde fayda var.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.