Hava Durumu

Ali Ersoy Buz Pisti’nde Ücretsiz Halk Günü Uygulaması Başlıyor

Altındağ Belediyesi vatandaşllara müjdeli haberi verdi. Altındağ Belediyesi Buz Pisti halka açılıyor. Ve işte haberin tüm detayları...

Haber Giriş Tarihi: 17.11.2022 10:09
Haber Güncellenme Tarihi: 17.11.2022 10:09
https://www.yozgatcamlik.com/
Ali Ersoy Buz Pisti’nde Ücretsiz Halk Günü Uygulaması Başlıyor

Altındağ Belediyesi Buz Pisti halka açılıyor. Baştan aşağı yenilenen Ali Ersoy Buz Pisti, Cumartesi ve Pazar günleri 10:00-17:00 saatleri arasında, ücretsiz olarak halkın kullanımına açılacak. 18 yaş altı kullanıcıların yanlarında ebeveynlerinin olmasının şart olduğu buz pistinden, 18 yaş üstü Altındağlı vatandaşlar ise rahatlıkla faydalanabilecek. 

“HERKESE HAYIRLI OLSUN…”

Özellikle Altındağlı gençler tarafından büyük beğeni toplayan ve çok ilgi gören buz pistinden vatandaşların daha rahat faydalanabilmesi için böyle bir karar aldıklarını söyleyen Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı “Tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Buz pistimizin kapısı bundan böyle herkese açık..." dedi. Buz pistinden faydalanmak için 18 yaş altı kullanıcıların yanlarında ebeveynlerinin olması gerektiğinin altını çizen Başkan Balcı “Minik yavrularımızı yanlarında ebeveynleriyle birlikte, genç kardeşlerimizi ise arkadaşlarıyla, dostlarıyla birlikte buz pistimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.


Bu e-posta ve ekleri, e-postada gönderildiği belirtilen kişi/kişilere özel ve gizli olup; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve 25 Mayıs 2018 tarihli Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Tüzüğü (GDPR) kapsamında kişisel veriler içerebilmektedir.

Bu e-posta ve eklerinin tarafınıza gönderim amacı ile orantılı olarak kullanılması kanuni bir zorunluluktur.

E-postanın içermekte olduğu kişisel veriler, gönderim amacı dışında kullanılamaz, çoğaltılamaz, arşivlenemez, ilgili kişinin veya Belediyenin onayı olmaksızın üçüncü kişilere aktarılamaz.

Kişisel verilerin gönderim amacı gerçekleştiğinde yasal süreler içerisinde tarafınızdan imha edilmesi gerekmektedir. Bu kişisel verilerin gà ¼venliğinin sağlanması sorumluluğu tarafınıza ait olup herhangi bir ihlal halinde Belediyenin sorumluluğu bulunmamaktadır.


Bu e-postanın muhatabı olmamanıza rağmen size ulaşmış olması halinde e-postayı derhal imha ederek bu durumu gecikmeksizin tarafımıza bildirmenizi rica ederiz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.