Hava Durumu

Altındağlı Gençlerin Yeni Adresi Belli Oldu; Bursa

Altındağlılar Türkiye'yi gezmeye devam ediyor. Daha önce Ankara'nın ilçelerini ve komşu illeri keşfe çıkan Altındağlı gençler, şimdi de Bursa’yı gezdi.

Haber Giriş Tarihi: 21.11.2022 10:26
Haber Güncellenme Tarihi: 21.11.2022 10:26
https://www.yozgatcamlik.com/
Altındağlı Gençlerin Yeni Adresi Belli Oldu; Bursa

Altındağlı gençlerin yeni gezi rotası Bursa oldu. Altındağlı gençler, Altındağ Belediyesi tarafından düzenlenen kültür gezileri kapsamında, Bursa’da hem maneviyat hem de eğlence dolu bir geziye çıktı. Bursa gezisi, Altındağlı gençlerin büyük beğenisini topladı.  Altındağlı gençler, kendilerine bu imkanları sunan Altındağ Belediyesi'ne ve Başkan Asım Balcı'ya teşekkürlerini iletti.

 

GEZİLER DEVAM EDECEK 

Altındağlı gençler için kültürel ve turistik gezilerin devam edeceğini söyleyen Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı "Gençlerimiz geçen haftalarda Kapadokya, Konya ve Kastamonu bölgesinde geziye çıkarak, unutmayacakları anlar yaşadı. Şimdi yeni şehirler keşfetme zamanı... Bu hafta da gezi rotamıza Bursa eklendi. Gençler Bursa’nın tarihi ve turistik yerlerini gezdi. Hem maneviyat dolu anlar yaşadılar, hem de eğlendiler. İlerleyen günlerde, gençlerimiz için başka şehirleri de rotamıza eklemeyi planlıyoruz." dedi.


Bu e-posta ve ekleri, e-postada gönderildiği belirtilen kişi/kişilere özel ve gizli olup; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve 25 Mayıs 2018 tarihli Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Tüzüğü (GDPR) kapsamında kişisel veriler içerebilmektedir. Bu e-posta ve eklerinin tarafınıza gönderim amacı ile orantılı olarak kullanılması kanuni bir zorunluluktur. E-postanın içermekte olduğu kişisel veriler, gönderim amacı dışında kullanılamaz, çoğaltılamaz, arşivlenemez, ilgili kişinin veya Belediyenin onayı olmaksızın üçüncü kişilere aktarılamaz. Kişisel verilerin gönderim amacı gerçekleştiğinde yasal süreler içerisinde tarafınızdan imha edilmesi gerekmektedir. Bu kişisel verilerin gà ¼venliğinin sağlanması sorumluluğu tarafınıza ait olup herhangi bir ihlal halinde Belediyenin sorumluluğu bulunmamaktadır.
Bu e-postanın muhatabı olmamanıza rağmen size ulaşmış olması halinde e-postayı derhal imha ederek bu durumu gecikmeksizin tarafımıza bildirmenizi rica ederiz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.