Hava Durumu

Ankara'da Büyük Gölbaşı Projesi için start verildi!

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ilçede kurulacak tema parkı Büyük Gölbaşı projesi için sürecin hız kesmeden devam ettiğini bir açıklamayla halka duyurdu

Haber Giriş Tarihi: 14.12.2022 13:35
Haber Güncellenme Tarihi: 14.12.2022 13:34
https://www.yozgatcamlik.com/
Ankara'da Büyük Gölbaşı Projesi için start verildi!

Başkan Şimşek, spor kenti, turizm kenti, tarım kenti, öğrenci kenti olarak Gölbaşı’nda yaptıkları ve yapacakları projelerin altını çizdi.

Büyük Gölbaşı Merkezi Projesi ile tüm şehir tek bir tema ile yeniden tasarlanacak

Başkan Şimşek “BGMP; tüm cadde, sokak, yeşil alan, park ve kamusal alanların tek bir tema (Türk Destanları teması) ile tasarlanıp bütünleştirilmesi projesi. Bu projeyi 7 etapta tamamlayacak olup, tüm Gölbaşı’nı yeni bir ruhla buluşturacağız. Büyük Gölbaşı Merkezi Projesi ile tüm şehir tek bir tema ile yeniden tasarlanacak, BGMP sayesinde Gölbaşı tüm Ankara’nın cazibe merkezi haline gelecek.

Gölbaşı’nın iki yakasının birleşmesi ile tüm hatlar arasında bağlantılar kurulacak, kent meydanı ve sahil şeridinin inşası ile tüm Gölbaşı, meydanına ve göl kenarına kolayca ulaşabilecek. Tramvay Hattı ve Marina projeleri gibi önemli etaplarla Gölbaşı büyüleyici bir atmosfere bürünecek. Çalışmalarımız son hız devam ediyor.” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.