Hava Durumu

Ankara Pursaklar’da İkinci Gençlik Buluşması

Her an gençlerle dirsek temasında olan Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, İkinci Gençlik Buluşması programında Pursaklar’ın gençleri ile buluştu.

Haber Giriş Tarihi: 18.01.2023 12:39
Haber Güncellenme Tarihi: 18.01.2023 12:39
https://www.yozgatcamlik.com/
Ankara Pursaklar’da İkinci Gençlik Buluşması

Gençlerin fikirlerine ve dünya görüşlerine büyük ehemmiyet veren ve kültürden sanata, eğitimden spora birçok alanda onların önünü açacak çalışmalara imza atan Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Pursaklar Yaşam Merkezinde gençlerle bir araya geldi.

Pursaklar Yaşam Merkezi Yaren Evi’nde gerçekleşen şiirlerin ve şarkıların eşlik ettiği, sıcak ve samimi ortamda geçen buluşmada Başkan Ertuğrul Çetin, hayatın her alanında gençlerle birlikte olarak, onlara destek vereceklerini ifade etti.

‘‘GENÇLERİMİZİ SEVİYORUZ’’

Her fırsat bulduğunda gençlerin özgün ve ileri görüşlü fikirlerini dinlediğini ifade eden Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Gençlerimizi seviyoruz. Onlarla aynı ortamda bulunmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Genç kardeşlerimize tecrübelerimizi aktarırken, onların dünya görüşlerini dinliyoruz. Cadde de sokakta ve salon toplantılarında bizlere gösterdikleri ilgi ve sevgiye layık olmaya çalışıyoruz. İnşallah ilerleyen günlerde gençlerimizle bir araya gelmeye, onların bugüne ve geleceğe dair görüşlerini dinlemeye devam edeceğiz’’ dedi.

 PURSAKLAR’A ATA SPORU OKÇULUK TESİSİ

Gençlerin sporun her alanında kendilerini geliştirebilmeleri için ilçeye spor alanları kazandıran Pursaklar Belediyesi, şehre yeni bir spor alanı kazandıracak olan Okçuluk Kapalı Spor Tesisi alanında çalışmalara hızla devam ediyor.

İlçe halkını farklı spor dalları ile tanıştırmak adına her gün farklı bir branşla ilgili spor alanını şehre kazandıran Pursaklar Belediyesi, gençlerin ve spora ilgi duyanların büyük ilgi göstereceği düşünülen Okçuluk Kapalı Spor Tesisinin yapım çalışmalarına devam ediyor.

Güçlü mali disiplini ile vatandaşlara hizmet verecek olan alanları kısa sürede tamamlayarak açılışını gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Ertuğrul Çetin, Okçuluk Kapalı Spor Tesisi inşaatında devam eden çalışmaları yakından takip ederek, güzel havaların devam etmesi nedeni ile çalışmalara hız verilmesi talimatında bulundu.

‘‘5 AY SONRA HİZMET VERMEYE BAŞLAYACAK’’

Her bir vatandaşın Pursaklar’da kendisine hitap edecek bir spor dalı ile meşgul olmaları için farklı spor alanlarını ilçeye kazandırdıklarını belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Sporda Ankara’ya rol model olmak için ilçemize yeni spor alanları kazandırmak için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sporun farklılığını yaşamak için şehrimize yeni bir soluk kazandıracak olan Okçuluk Kapalı Spor Tesisi inşaatımız devam ediyor. 5 ay sonra hizmet vermeye başlayacak. İnşallah. Sporun her alanında öncü bir Pursaklar için çalışmaya devam edeceğiz’’ dedi. 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.