Yozgat Bozok Üniversitesi’nde Kariyer Fest başlıyor 

Yozgat Bozok Üniversitesi Kariyer ve Mezun Merkezi ile ORAN Kalkınma ajansı işbirliğinde Yozgat Bozok Üniversitesi’nde Bozok Kariyer Festivali düzenlenecek.

Haber Giriş Tarihi: 29.11.2022 08:58
Haber Güncellenme Tarihi: 29.11.2022 08:58
https://www.yozgatcamlik.com/
Yozgat Bozok Üniversitesi’nde Kariyer Fest başlıyor 

Yozgat Bozok Üniversitesi Kariyer ve Mezun Merkezi ile ORAN Kalkınma ajansı işbirliğinde Yozgat Bozok Üniversitesi’nde Bozok Kariyer Festivali düzenlenecek. Bugün başlayacak olan festivalde birbirinden değerli konuklar öğrencilerle bir araya gelecek. GİMAT Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Özışık da Kariyer Fest’in 3’üncü gününde öğrencilerle ticari tecrübelerini paylaşacak. 


Kariyer Fest’in programı şöyle; Bugün gerçekleşecek birinci Oturum Kamu sektörü alanında gerçekleşecek. Saat 9:00 ile 12:00 arasında yapılacak olan oturumun Moderatörlüğünü Dr. Öğretim Üyesi Sevil Zengin’in gerçekleştirecek. Konuşmacılar ise İçişleri Bakanlığı Strateji Daire Başkanı Dr. Muhammed Serkan Şahin, Ticaret Bakanlığı Ticaret Başmüfettişi Deniz Okan Savaş, Hazine ve Maliye Bakanlığı Hazine ve Maliye Umznaı Serkan Güney, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakanlık Şube Müdürü Mücevher Coşkun Danacı, Sanayi ve Teknoloji uzmanı Ümit Serdar Erol, Milli Savunma Bakanlığı Milli Savunma Uzmanı Sedat Karaman, Milli Savunma Uzman Yardımcısı Sennur Demirci Yılmaz, Milli Savunma Uzman Yardımcısı Gözde Başkaya. 
İkinci oturumda ise Özel Sektörden konuklar olacak. Saat 14:00’da başlayacak olan ikinci oturumun moderatörlüğünü Do. Dr. Sümeyra Gazel yapacak. Konuşmacılar Aldridge Mineral Madencilik A.Ş Ceosu Han İlhan, Mesa Holding – KOSAŞ Genel Müdürü Faruk Erol. 


İKİNCİ GÜN DE DOLU DOLU 
Kariyer Fest’in ikinci günü de dolu dolu geçecek. Saat 9:00’da başlayacak olan birinci oturumun moderatörlüğünü Öğretim Görevlisi Dr. Mehmet Cevat Temizkan yapacak. Aspilsan İnsan Kaynakları Müdürü eda Savaş, Aselsan Sivas Mekanik İmalat ve Üretim Müdürü İslam Çağrı Özdemir, Uyar Holding İnsan Kaynakları ve İdari İşer Grup Başkanı Ahmet Türkselci birinci oturumda öğrencilerle tecrübelerini paylaşacak. Öğleden sonra başlayacak ikinci oturumun moderatörüğünü ise Araştırma Görevlisi Nazım Elmalı üstleniyor. Konuşmacılar ise TUSAŞ Malzeme Mühendisliği Müdürü Mete Bakır, HAVELSEN Teknoloji Radar Donanım Tasarım Mühendisi Enes Sertkaya olacak. 


SON GÜN 1 ARALIK 
Kariyer Fest’in son gününde ise birinci oturumun moderatörlüğünü Araştırma Görevlisi Dr. İbrahim Evren Kıbrız yapacak. Konuşmacılar Yozgat Bozok Üniversitesi Teknopark Genç Girişimciler EFA Robotik  Dr. Öğretim Üyesi Emrah Çetin, NİKOL Tekonoloji Dr. Öğretim Üyesi Önder Dincel, SANLAB Simülasyon Kurucu Ortak Salih Kürek.
Son günün ikinci oturumunun ise moderatörlüğünü Dr. Öğretim Üyesi Figen Tombak gerçekleştirecek. Konuşmaları ise GİMAT Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Özışık, FICCIN Restoran Leyla Kılıç, Ekolojik Oel ve Restoran Genel Müdürü Gülhan Karaca gerçekleştirecek. Eda DEMİREL

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.