Yozgat AK Parti Teşkilatlarında Heyecan Devam Ediyor

AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, Teşkilat Akademisi’nin devam ettiğini belirterek, “AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığınca düzenlenen programda sırada mahalle başkanları ve yönetimlerinin yer aldığı Teşkilat Akademisi Mahalle Yönetimleri var. Eğitim Programında bu hafta İç Anadolu Bölgesi var” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 18.03.2022 13:30
Haber Güncellenme Tarihi: 18.03.2022 13:36
https://www.yozgatcamlik.com/
Yozgat AK Parti Teşkilatlarında Heyecan Devam Ediyor

AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, Teşkilat Akademisi’nin devam ettiğini belirterek, “AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığınca düzenlenen programda sırada mahalle başkanları ve yönetimlerinin yer aldığı Teşkilat Akademisi Mahalle Yönetimleri var. Eğitim Programında bu hafta İç Anadolu Bölgesi var” dedi. Programın yarın saat 10:00’da başlayıp öğleden sonra 13:30’da sona ereceğini dile getiren Başer, “Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programı 81 ilde 32 bin 091 mahalleyi kapsayacak şekilde 170 ayrı lokasyonda gerçekleştirilecek. Program neticesinde toplam 138 bin 821 mahalle yönetimimize (ana kademe-kadın kolları-gençlik kolları olmak üzere 3 kademe) eğitim verilmesi hedefleniyor. Dersler illerimizin durumuna göre Cumartesi ve Pazar günleri her ilde tek gün eğitim şeklinde gerçekleştiriliyor. Her ilde toplam 4 ders veriliyor. Eğitimler 5 Mart tarihinde başladı. 8 haftalık bir programın ardından sona erecek şeklinde konuştu. 


  Teşkilatçılık: Tecrübe Paylaşımı, Siyasal İletişim ve Yeni Medya, Kişisel Gelişim: Etkili İletişim ve 
Motivasyon eğitimlerinin verileceğini dile getiren Başer, “Teşkilat Akademisi’ne Kimler Eğitimci Olarak Katılmaktadır? Eğitim içeriğine bağlı olarak, AK Parti MYK/MKYK, parti yöneticileri, Bakanlar, Milletvekilleri, uzman eğitimciler, akademisyenler, medya, sivil toplum, sanat, kültür vb. alanlardan Teşkilat Akademisi’nde görev almaktadır” ifadelerine yer verdi. 
BİR OLUYORUZ 
AK Parti AR-GE ve Eğitim’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen; “Türkiye’nin 81 ilinde yaklaşık 93 bin teşkilat mensubuna 3 ay süren eğitimler verdik. Eğitimler, alanında uzman ve kamuoyunun da çok iyi tanıdığı isimler tarafından verildi. AK Parti ailesi olarak geçtiğimiz 3 ay içerisinde Türkiye’nin her köşesinde adı eğitim de olsa bir araya gelmenin ve sayın Cumhurbaşkanımızın sürekli ifade ettiği üzere “bir olmanın, iri olmanın, diri olmanın” sevincini yaşadık. İl ve ilçe yöneticilerinin eğitimini tamamlayan partimiz şimdi de Mahalle Başkanları ve Yönetimlerini eğitim programına alıyor." dedi.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.