22 Ocak tarihinde Yozgat'ta hava nasıl olacak? Yozgat'ta sıcaklık değerleri düşecek mi?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü yurdun dört bir yanında sıcak havaların hakim olacağını açıkladıktan hemen sonra vatandaşlar ise 22 Ocak tarihinde Yozgat'ta havanın nasıl olacağını merak ediyor ve işte haberin tüm detayları..

Haber Giriş Tarihi: 22.01.2023 01:28
Haber Güncellenme Tarihi: 22.01.2023 01:28
https://www.yozgatcamlik.com/
22 Ocak tarihinde Yozgat'ta hava nasıl olacak? Yozgat'ta sıcaklık değerleri düşecek mi?

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgiler neticesinde bu hafta yurdun dört bir yanında sıcak havalar hakim olacak ve özellikle Doğu bölgesinde dair sıcak havalar kendini gösterecek. Bunun ile birlikte birçok vatandaş ise Yozgat'ta 22 Ocak tarihinde havanın nasıl olacağını merak eder iken bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı gündeme geldi.

Isı ve Sıcaklık Farkı - Malumatfuruş

Yozgat'ta sıcaklık değerleri artıyor

Alınan bilgiler neticesinde Yozgat'ta 22 Ocak tarihinde havanın nasıl olacağı merak söz konusu olur iken bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı gündeme geldi ve Yozgat'ta sıcaklık değerlerinin artacağına yönelik uzman isimlerden ise açıklama gecikmedi. Hafta sonu Yozgat'ta sıcaklık değerleri hissedilebilir şekilde artacak ve özellikle Öğle saatlerinde sıcaklık neredeyse 13 dereceyi bulacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğü bu hafta yurdun dört bir yanında sıcaklık değerlerinin artacağını ifade eder iken aynı zamanda sıcaklık değerleri ile birlikte mevsim normallerinin üzerinde bir havanın hakim olacağını da ifade etti. İç Anadolu Bölgesi'nde de yine sıcaklık değerleri hissedilebilir şekilde artacak.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.