Yozgat İl Sağlık Müdürü Fatih Şahin İldeki Sağlık Personeline dev promosyonu duyurdu!

Yozgat İl Sağlık Müdürlüğü ile Halk Bank arasında 3 yıllık maaş promosyon anlaşması yapıldı. Yozgat İl Sağlık Müdürü Fatih Şahin, 29 Bin Liraya varan promosyonu duyurdu.

Haber Giriş Tarihi: 28.12.2022 09:10
Haber Güncellenme Tarihi: 28.12.2022 09:02
https://www.yozgatcamlik.com/
Yozgat İl Sağlık Müdürü Fatih Şahin İldeki Sağlık Personeline dev promosyonu duyurdu!
YOZGAT'TA SAĞLIKÇILARA 29 BİN LİRA PROMOSYON

Yozgat İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Çalışanlarının maaş aldığı kamu bankası Halk Bank ile yapılan promosyon anlaşmasını bir açıklamayla duyurdu. Açıklamada, 2. Basamakta çalışan personelin 29 Bin Lira promosyon alacağını duyurdu. 

15 OCAK'TA HESAPLARA YATACAK

Yozgat İl Sağlık Müdürü Fatih Şahin, promosyonun nasıl ödeneceğini de açıkladı.

Dr. Fatih Şahin imzalı açıklamada "Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin KOCA'nın girişimleriyle Müdürlüğümüz ve T.C. Halk Bankası A.Ş. arasında 3 yıl boyunca sürecek maaş anlaşması yapılmıştır. Anlaşma ile, 2. Basamakta çalışan personellerimize maaş miktarına bakılmaksızın 29 bin TL promosyon ödemesi yapılacaktır. Bu ödemenin 27 bin TL'si peşin (25 bin 200 TL nakit, 1.800 TL kredi kartına para puan), 2 bin TL'si ise 6 aylık dönemlerde 2 taksit şeklinde "para puan” olarak yapılacaktır. 25 bin 200 TL'lik peşin kısım ve 1.800 TL para puan 15 Ocak 2023'de hesaplara yatacaktır. Müdürlüğümüz ve T.C. Halk Bankası A.Ş. arasında promosyon revizyon görüşmeleri sonucunda 4 yıl kalan sözleşme süresi 3 yıla düşürülerek maaş anlaşması yenilenmiştir. Anlaşma ile,1. Basamakta çalışan personellerimize maaş miktarına bakılmaksızın 23.880 TL promosyon ödemesi yapılacaktır. Bu ödemenin 21.800 bin TL'si peşin (20 bin TL nakit, 1.800 TL kredi kartına para puan), 2 bin TL'si ise 6 aylık dönemlerde 2 taksit şeklinde "para puan” olarak yapılacaktır. 20 bin TL'lik peşin kısım ve 1.800 TL para puan 15 Ocak 2023'de hesaplara yatacaktır. Elde edilen bu kazanım için Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca'ya ve bu süreçte emeği geçen tüm yetkililerimize şükranlarımızı sunarız. Tüm Personellerimize Hayırlı Olsun." ifadeleri kullanıldı.

Kimler Nasıl Promosyon Alır? Hangi Banka Ne Kadar Veriyor Bankalar emekliler için promosyon yarışını hızlandırdı. Promosyonda ödemeler 7 bin 500 TL?ye kadar çıkıyor. Peki şartlar neler? Kim nasıl promosyon alıyor? Uzman isim detayları açıkladı. 2017 yılında başlatılan emekliye banka promosyonu 5'inci yılını doldururken bu konudaki rekabet de üst seviyeye çıktı. Özel bankaların başlattığı promosyon rekabetinde rakamlar 7 bin 500 TL'ye kadar yükseldi. Faruk Erdem yazısında önemli detayları aktardı. Hangi emekliler promosyon alıyor? Emekli maaşı bağlanan herkes bir banka seçerek promosyon almaya hak kazanıyor. Eski-yeni tüm emeklilerin hakkı var.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.