Koronavirüs vaka sayıları artıyor mu? Sağlık Bakanlığından açıklama gecikmede

Alınan bilgiler neticesinde koronavirüs vaka sayılarının artıp artmadığı merak söz konusu olur iken bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı gündeme geldi ve işte haberin tüm detayları..

Haber Giriş Tarihi: 18.03.2023 16:58
Haber Güncellenme Tarihi: 18.03.2023 16:58
https://www.yozgatcamlik.com/
Koronavirüs vaka sayıları artıyor mu? Sağlık Bakanlığından açıklama gecikmede

Dünya genelinde koronavirüs vaka sayılarının artmasının ardından alınan bilgiler neticesinde birçok vatandaş özellikle Türkiye'de koronavirüs vaka sayılarının artıp artmadığını merak eder iken bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı gündeme geldi ve koronavirüs vaka sayılarının Türkiye genelinde de arttığına yönelik açıklamalar yapıldı. Bunun ile birlikte Türkiye'de vaka sayılarının artmasının ardından tekrardan önlemlerin alınıp alınmayacağı da tartışılırken Sağlık Bakanlığı bu konu hakkında açıklama yapmadı.

Omicron, Yeni Bir Koronavirüs Mutasyonu - Medicana Sağlık Grubu

Vaka sayıları artıyor

Dünya Sağlık Örgütü özellikle Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere vaka sayılarının arttığını ifade eder iken bunun ile birlikte Türkiye'de de vaka sayılarının arttığına yönelik bilgi paylaşımı gündeme geldi ve vaka sayılarının artmasının ardından tekrardan tedbirlere yönelip yönelilmeyeceği ise merak söz konusu olsa dahi bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı yapılmadı. Yapılan araştırmalar neticesinde Türkiye'de vaka sayılarının neredeyse iki katına çıktığına dair de açıklamalar gündeme geldi. Türkiye dışında özellikle Amerika Birleşik Devletleri'nde Ve Fransa'da da vaka sayılarının arttığı ifade etti edildi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.