Yozgat Evlilik ve Mobilya Fuarı Kapılarını Ziyaretçilerine Açmaya Devam Ediyor

Yozgat’ta üçüncüsü düzenlenen Evlilik ve Mobilya fuarı ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Haber Giriş Tarihi: 25.05.2023 15:48
Haber Güncellenme Tarihi: 25.05.2023 15:48
https://www.yozgatcamlik.com/
Yozgat Evlilik ve Mobilya Fuarı Kapılarını Ziyaretçilerine Açmaya Devam Ediyor

Yozgat’ta üçüncüsü düzenlenen Evlilik ve Mobilya fuarı ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

24-28 Mayıs tarihlerinde açık olacak fuarda bu yıl farklılık olarak TOGG’da sergileniyor. Katılımın ve ilgilinin yoğun olduğu fuarda bizlerde Çamlık Medya olarak gittik ve vatandaşımıza ‘’Fuar hakkında ne düşünüyorsunuz, nasıl buldunuz? TOGG’u inceleme fırsatınız oldu mu?’’ diye sorduk. İşte aldığımız yanıtlar;

Döne Adaş: Dolaşmaya geldik. Güzel şeyler göreceğimizi düşünüyoruz. Oturma gruplarına bakacağız, diğer şeylere bakacağız. TOGG henüz görmedik ona da bakacağız merak ediyoruz onu da.

Seval İbiş: Çok güzel bir fuar. Fiyatlarını daha sormadım onları da soracağım beğendiğim şeylerin. Oğlum nişanlı benimde güzel fikir oluyor benim içinde. Gelinliklere de baktım.

Aysel Çetin: Hepsi de çok güzeller. Yeni geldik daha da inceleyeceğiz. Özellikle baktığımız bir şey yok. Genel her şeye bir bakacağız. TOGG’u çok merak ediyorum onun içinde geldim.

Emre Ceylan: Çok beğendik fuarı. Biz özellikle fuara TOGG için geldik. Çok güzel, harika. Allah hükümetimizden razı olsun. Fuarda çok güzel. Bir sürü koltuk takımları var çok güzeller.

Vehbi Şahin: Çok sakin bulduk. Bu kadar sakin olacağını düşünmemiştim. Koltuk takımlarına ve yatak odası takımlarına baktık biz. Güzel ürünler var ama. TOGG detaylı inceleyemedim. Etrafı kapalıydı.

Murat Tekin: Güzel bir fuar. Her seneki fuardan daha düzenli olmuş. Hayırlı, uğurlu olsun Yozgat’ımıza. Hayırlara vesile olsun İnşallah. Ben bugün özellikle TOGG’u görmeye geldim. Oda memlekete hayırlı olsun İnşallah.

Mehmet Ali Yıldız: Çok güzel bir fuar düzenlenmiş. Görsellik olarak gerçekten çok güzel. Model, çeşit olarak da çok güzel. Yozgat’ımız için çok güzel bir değerlendirme. Yozgatlı vatandaşlarımızın gelip görmesi lazım. Kendimde mobilyacıyım bu yüzden gelip incelemek istedim mobilyaları. Göze hitap eden çok mobilya var. TOGG’u inceleme fırsatım oldu. Türkiye’nin ayrı bir tasarımı o. Çok güzel bir üretim olmuş. Ülkemize hayırlı, uğurlu olsun. Gerçekten çok güzel bir araba üretilmiş.

Rahime Ürger: Ankara’dan geldim ben burada misafirim. Geldim, gördüm, beğendim gayet güzel bir fuar. Yataklara, nevresimlere baktım. Fiyatlar normal bence. TOGG bu ülke için çok güzel oldu.

Âdem Kayalı: Fuarı gezdik, gayet güzeldi. Memnun kaldık. Özellikle TOGG’u getirmişler ona memnun olduk. Her şeye baktım mobilyaları inceledim. Rabia Sultan Büyüker

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.