AK Parti Yozgat Milletvekili adayı İskender Minar: Yozgatlı hemşehrilerimizin destek ve teveccühüyle 14 Mayıs’ta zafere koşacağız”

AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı Avukat İskender Minar, seçim çalışmaları kapsamında Yozgat’ta gitmedik mahalle ve köy bırakmadıklarını söyleyerek “Yozgatlı hemşehrilerimizin destek ve teveccühüyle 14 Mayıs’ta zafere koşacağız” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 11.05.2023 10:37
Haber Güncellenme Tarihi: 11.05.2023 10:37
https://www.yozgatcamlik.com/
AK Parti Yozgat Milletvekili adayı İskender Minar: Yozgatlı hemşehrilerimizin destek ve teveccühüyle 14 Mayıs’ta zafere koşacağız”

AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı Avukat İskender Minar, seçim çalışmaları kapsamında Yozgat’ta gitmedik mahalle ve köy bırakmadıklarını söyleyerek “Yozgatlı hemşehrilerimizin destek ve teveccühüyle 14 Mayıs’ta zafere koşacağız” dedi.

AK Parti döneminde gerçekleşen atılımlarla Türkiye Yüzyılı’nın altyapısının tamamlandığını belirten Avukat İskender Minar, “Özellikle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve partimiz döneminde yapılan eser ve hizmetlerin Yozgatlı hemşehrilerimiz farkında. Sağlıktan savunma sanayine, teknolojik gelişmelerden ulaşıma, tarımdan eğitime pek çok alanda baş döndürücü hizmetlere imza attık. Milletimize ve Türkiye’mize hizmetlerin geri dönüşlerini hamdolsun alıyoruz. Nereye gitsek hemşehrilerimiz bizleri samimiyetle karşılıyor ve bağırlarına basıyor. Bu teveccühün tezahürü olarak 14 Mayıs seçimlerinden zaferle çıkacağımıza Allah’ın izniyle inancımız tam. Türkiye’mizin ve Yozgat’ımızın dört bir yanında Cumhurbaşkanımız ve partimizin zaferinin büyük bir coşkuyla karşılanacağına canı gönülden inanıyoruz” diye konuştu.

Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 21 yıldır gerçekleştirilen projelerin ortada olduğunu vurgulayan Minar, “Bizim 21 yıldır ülkemizde istikrar ve güven iklimini tesis etmek için ne mücadeleler verdiğimizin en yakın şahidi milletimiz. Şimdi terör örgütleriyle iş birliği yaparak yalan, iftira ve tehditlerle demokrasi ve kalkınma atılımlarımızın önünü kesmek için gayret eden bir zihniyetle karşı karşıyayız. Yaptığımız her eseri engellemeye kalktılar. Ülkemize kazandırdığımız yolları, köprüleri, tünelleri, tren hatlarını, limanları, sanayi bölgelerini, konut projelerini engellemek için uğraştılar. Takoz siyasetiyle sokakları terörize etmekten, mahkeme kapılarını aşındırmaya kadar her şeyi yaptılar. Ama milletimiz ve Yozgatlı hemşehrilerimiz asla böyle bir anlayışa destek vermeyecektir” şeklinde konuştu.

Son dönemde yapılan atılımlarla enerjide, savunma sanayinde dışa bağımlılığın son bulacağını ifade eden Minar sözlerine şöyle devam etti: “Eser ve hizmet siyasetimizi günlerce anlatsak bitmez. İnşallah, Türkiye Yüzyılı’nda bu atımları asıl hedeflerine ‘Doğru Zaman Doğru Adam’ diyerek milletimizle beraberce ulaştıracağız. Önümüzdeki dönem içinde yüzlerce, binlerce yeni proje hazırladık. Karadeniz gazını konutlarda bu ay tamamen ücretsiz yaptık, bir yıl boyunca mutfak ve sıcak su tüketimi kadarı faturadan düşülecek. Gabar'da bulduğumuz petrolü yeni keşiflerle zenginleştirerek bu alanda da kendi ihtiyacımızı giderecek, daha yüksek oranda karşılar hâle geleceğiz. Biz çalışıyoruz, üretiyoruz. Durmak yok, yola devam diyoruz. Savunma sanayiinde sadece son birkaç ayda açıkladığımız projelerle önümüzdeki dönemde ülkemize onlarca milyar dolarlık yeni kazanç kapısı açtık. Organize sanayi bölgelerimiz harıl harıl çalışıyor. Salgınla birlikte bozulan küresel üretim ve dağıtım sisteminde ülkemiz giderek daha önemli bir konuma geliyor. Türkiye enerjide dışa bağımlılıktan kurtuldukça yatırımıyla, istihdamıyla, üretimiyle, ihracatıyla, kazancını katlayarak artırdıkça ülkemizin kazancını milletimize aktaracağız. Burada sayamadığım birçok projeyi de hayata geçirmek için çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz. Bu atılımların ve projelerin bir meyvesi olarak inşallah ülkemizde ve Yozgat’ımızda 15 Mayıs günü zafer şarkılarımızla inleyecek.”

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.