Yeniden Refah Partisi Yozgat İl Başkanı Kayhan; Genel başkanımıza Yozgat'ta sevgi seli oluştu

Yeniden Refah Partisi Yozgat İl Başkanı Nihat Kayhan, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın ziyaretinden dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

Haber Giriş Tarihi: 27.01.2023 16:57
Haber Güncellenme Tarihi: 27.01.2023 17:01
https://www.yozgatcamlik.com/

Yeniden Refah Partisi Yozgat İl Başkanı Nihat Kayhan, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın Yozgat ziyaretinden dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

Kayhan, “Genel başkanımızı çok neşeli şekilde ilimize getirdik ve mutlu şekilde de Ankara’ya uğurladık. Genel başkanımız Yozgat’a 20 Ocak tarihinde muazzam bir karşılama ile karşıladık. Genel başkanımızı belki de şuanda iktidar partisinin veya hiçbir partinin yapamayacağı şekilde Yozgat’ın kendi vatandaşlarıyla ilçelerden dahi taşıma yapmadan 500 araç ile karşıladık. Yozgat’ımıza girdiği anda kurban kestik” dedi.

SEVGİ SELİ OLDU

Karşılamada sevgi selinin olduğunu belirten Kayhan, “Çünkü bu kadar muazzam karşılama ve sevgi seli Milli Görüş olduktan sonra bizimde gözlerimizden yaşlar geldi. Yozgat’ta çok kısa zaman içerisinde Yozgat programı yaptık. Genel Başkanımızı Sorgun Parti bina açılışımızı ve daha sonra Akdağmadeni ilçesinde halk ile Anadolu buluşması kapsamında getirmiştik”

DERNEKLERİ ZİYARET ETTİK

Kayhan, “Genel Başkanımızın Yozgat merkez ziyaretinde engelliler derneğini, kanser hastaları derneği, muhtarlar derneği ve şehit aileleri derneğimizi de ziyaret ettik. Yozgat’ımız en çok şehit veren illerden biri olduğu için ziyaretler yaptık. Bu siyaseti neden yaptığımız, yapmalıyız diye basın açıklamasını yaptık. Fakirin ve yetimin hakkının zengine gitmemesi için ekonomik olarak genel başkanımız açıklama yaptı” dedi.

6’LI MASANIN İKTİDARDAN BİR FARKI YOK

6’lı masanın şuandaki iktidardan bir farkı olmadığını ifade eden Kayhan, “Bunların altılı masa yerine dokuzlu masanın kurulması gerektiğini anlattı. Temel esaslarda bunların birbiri aynısını olduğunu söyledi. Sorgun’a Cuma namazını kıldık. Orada parti açılışımızı yaptık. Ahde vefa olsun diye partimizde görev yapmış Ali Haydar Çekerek’in kabristan ziyaretini yaptıktan sonra Akdağmadeni ilçesine geçtik. Orada sevgi yürüyüşü yaptık. Akdağmadeni ilçesinde de muazzam bir karşılama oldu. İlçe başkanımız Murat Selvi beye ’de teşekkür ediyorum”

AKDAĞ’A İKTİDARI TESLİM ALACAK ŞEKİLDE GİRİŞ YAPTIK

Yeniden Refah Partisi Yozgat İl Başkanı Nihat Kayhan, “Genel Başkanımız Akdağ ilçemize iktidarı teslim alacak şekilde giriş yaptı. 23 bin kişilik Akdağmadeni ilçesinde hafta içi olmasına rağmen bin 500 kişi ile Akdağ halkına konferans verdi. Eğer Milli Görüş ile yönetilmezsek başımıza neler geleceğini anlattı. Genel başkanımızı oradan Ankara’ya uğurladık. Bundan dolayı mutluyuz. Yozgat, Sorgun ve Akdağmadeni halkımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.