Rafting Türkiye Şampiyonasında ikinci olan Çekerek Anadolu İmam Hatip Lisesi Erkek takımı ile Çekerek Osman Durmaz Fen Lisesi Kız takımı ilçeye döndü

Okul Sporları kapsamında düzenlenen Rafting Türkiye Şampiyonasında ikinci olan Çekerek Anadolu İmam Hatip Lisesi Erkek takımı ile Çekerek Osman Durmaz Fen Lisesi Kız takımı ilçeye döndü. Raftingde ilk kez başarı elde eden okul takımı ilçede büyük bir coşkuyla karşılandı.

Haber Giriş Tarihi: 18.06.2022 05:38
Haber Güncellenme Tarihi: 18.06.2022 05:38
https://www.yozgatcamlik.com/
Rafting Türkiye Şampiyonasında ikinci olan Çekerek Anadolu İmam Hatip Lisesi Erkek takımı ile Çekerek Osman Durmaz Fen Lisesi Kız takımı ilçeye döndü

Okul Sporları kapsamında düzenlenen Rafting Türkiye Şampiyonasında ikinci olan Çekerek Anadolu İmam Hatip Lisesi Erkek takımı ile Çekerek Osman Durmaz Fen Lisesi Kız takımı  ilçeye döndü. Raftingde ilk kez başarı elde eden okul takımı ilçede büyük bir coşkuyla karşılandı.


Rafting takımlarını ilçe girişinde, Kaymakam Hayrettin Buğra Güzel, Belediye Başkanı Eyyüp Çakır, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile ilçe halkı meşale ve coşkuyla karşıladı. Kaymakam Güzel ve Belediye Başkanı Çakır, öğrencileri başarılarından dolayı tebrik etti.

BİZİM İÇİN BÜYÜK ONUR 

Çekerek Kaymakamı Hayrettin Buğra Güzel, elde edilen başarının kendileri için büyük bir onur olduğunu söyledi.
Güzel, “Çekerek ilçesi olarak Rize'nin Ardeşen ilçesinde düzenlenen okullar arası rafting yarışmasına iki takımla katılmış olduk. Gençlerimiz erkekler Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak 2., Osman Durmaz Fen Lisesi kız öğrencilerimiz de 3. olarak yarışmayı tamamlamış oldular. Bu bizim için büyük onur ve büyük gurur. Çekerek'te verilen emeğin, verilen gayretin ve yapılan projenin meyve verdiği dönemdeyiz. Gençlerimiz sağ olsunlar bunu ispatlamış oldular. Biliyoruz ki bundan sonraki yarışmalarda ve her alanda Sayın Cumhurbaşkanı Yardımcımız Fuat Oktay Beyefendinin yerelden kalkınma dediği ve eğitimden turizme, ekonomiden sosyal ve kültürel her alanda kalkınmanın ve gelişmenin olması için emek verdiği bu projelerle inşallah gençlerimizde bunu kanıtlamış oldu. Başta Sayın Cumhurbaşkanı Yardımcımız Fuat Oktay'a vermiş oldukları desteklerden dolayı, Sayın Valimiz Ziya Polat'a, öğretmen ve öğrencilerimize şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu. 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.