İstanbul Üsküdar'da bir otomobil sürücüsü, babasını duraktan almadığını iddia ettiği otobüsün, önünü kesti

İstanbul Altunizade Köprüsü'nde, 10 Mayıs Çarşamba günü saat 17.00 sularında, bir sürücü otomobiliyle, Üsküdar- Sultanbeyli seferini gerçekleştiren İETT otobüsünü bir süre takip, ettikten sonra önünü kesti. Sürücü, önünü kestiği otobüsün şoförü olan Ecevit İpek'in, durakta bekleyen babasını almadığını iddia ederek küfür ve hakaret etti.

Haber Giriş Tarihi: 19.05.2023 22:41
Haber Güncellenme Tarihi: 19.05.2023 22:41
https://www.yozgatcamlik.com/
İstanbul Üsküdar'da bir otomobil sürücüsü, babasını duraktan almadığını iddia ettiği otobüsün,  önünü kesti

İstanbul Altunizade Köprüsü'nde, 10 Mayıs Çarşamba günü saat 17.00 sularında, bir sürücü otomobiliyle, Üsküdar- Sultanbeyli seferini gerçekleştiren İETT otobüsünü bir süre takip,  ettikten sonra önünü kesti. Sürücü, önünü kestiği otobüsün şoförü olan Ecevit İpek'in, durakta bekleyen babasını almadığını iddia ederek küfür ve hakaret etti. Olay anında, yolcuların da bulunduğu otobüsün şoförü,  kapıları kilitleyip, polis ekiplerine haber verdi.

Babamı  Duraktan  Neden  Almadın !!

Kimliği bilirsiz otomobil sürücüsü, "Babamı duraktan neden almadın" diyerek hakaret etmeye başladı. Otobüs şoförü de karşılık verdi. Ecevit İpek,  her durakta durarak, tüm yolcuları aldığını söylemesine rağmen, otomobil sürücüsünü ikna edemedi. Otobüs yolcuları da sürücüye, çocukların olduğunu ve korktuklarını söyleyerek tepti gösterdi. Otomobil sürücüsü, tepkilere aldırış etmeden, hakaret etmeye devam etti. Bir süre sonra olay yerine gelen polis ekiplerinin müdahalesi sonucunda tartışma sona erdi. Olayda, taraflar birbirlerinden şikayetçi oldu.

“Otobüse Almama Lüksüm Yok”

Güzergâhında ilerlerken, otomobil sürücüsünün önünü kestiğini belirten Ecevit İpek, "Korna sesi ile camı açtım. Hakaretler, küfürler etmeye başladı. Otobüs de çoluk çocuk, aileler vardı. Otomobili, otobüsün önüne çapraz bir şekilde çekince bir şey de yapamadım. Yolcuları da aşağı indirmedim, kapımı da açmadan polisi bekledim. Babasını almadığımı peşimden koşturduğumu iddia ediyor, öyle bir şey yok. İspatlayamaz da zaten. Arabamın arkasında durduysa onu bilemem. Otobüse almama gibi bir lüksüm yok. Bu benim babamın arabası değil. Toplu taşıma aracı bu. Herkes kullanıyor. Durakta duranları almadan geçmem mümkün değil. Yolcular da benim tüm duraklara uğradığımı söylüyor. Yolcu aldım, yolcu bıraktım. Karakola giderek şikayetçi oldum" şeklinde konuştu. 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.