AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer: YETER Kİ YOZGAT KAZANSIN

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, Yozgat’tan kalabalık bir heyet ile Ankara’da Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i ziyaret etti.

Haber Giriş Tarihi: 13.05.2022 13:33
Haber Güncellenme Tarihi: 13.05.2022 14:30
https://www.yozgatcamlik.com/
AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer: YETER Kİ YOZGAT KAZANSIN

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, Yozgat’tan kalabalık bir heyet ile Ankara’da Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i ziyaret etti. Bakan Dönmez’e Yozgat’ın taleplerini ilettiklerini kaydeden Başer, Yozgat için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Başer, “ Proje üreten, talebi olan Belediye Başkanlarımızla Ankara'da kapı kapı dolaşıyor, Belediyelerimizin ihtiyaç ve yatırım taleplerini gerçekleştirmeye   çalışıyoruz. Yeter ki Yozgat kazansın! Saraykent Belediye Başkanımız Ahmet Öçal, Baydiğin Belediye Başkanımız Osman Uslu, Belekcehan Belediye Başkanımız Şahin Arısoy, Dedefakılı Belediye Başkanımız Haydar Coşkun,  Doğankent Belediye Başkanımız Doğan Sungur, Eymir Belediye Başkanımız Çetin Mertoğlu, Gülşehri Belediye Başkanımız Ali Ünlü, Sırçalı Belediye Başkanımız Ferit Koçyiğit, Yamaçlı Belediye Başkanımız Şaban Altıntaş,  Yeniyer Belediye Başkanımız Burhan Güvenç ile birlikte Belediyelerimizin talepleri, enerji yatırımları hususunda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez'i ziyaret ettik. Bugüne kadar Belediyelerimizin her talebine  ve yatırım isteklerine müspet karşılık veren Sayın Bakanımıza çok teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.