Ak Parti Kadın Kolları Yozgat İl Başkanı Ünal Teşekkür Etti

AK Parti Yozgat Kadın Kolları İl Kongresinde tek aday olarak gösterilen İlknur Ünal yeniden Kadın Kolları İl Başkanı olmasının ardından destek verenlere teşekkür ederek açıklama yaptı.

Haber Giriş Tarihi: 23.01.2021 23:13
Haber Güncellenme Tarihi: 23.01.2021 23:13
https://www.yozgatcamlik.com/
Ak Parti Kadın Kolları Yozgat İl Başkanı Ünal Teşekkür Etti

AK Parti Yozgat Kadın Kolları İl Kongresinde tek aday olarak gösterilen İlknur Ünal yeniden Kadın Kolları İl Başkanı olmasının ardından destek verenlere teşekkür ederek açıklama yaptı.

Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanı İlknur Ünal yaptığı açıklamada; “AK Parti Yozgat 6. Olağan Kongremizi büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştirdik.

Yeniden beni bu kutlu göreve layık gören değerli büyüklerime şükranlarımı sunuyorum.

Katılımlarıyla bizleri onurlandıran AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanım Sn. Lütfiye Selva ÇAM’a, Genel Merkez Kadın Kolları MYK ve MKYK üyelerimize, Anayasa Komisyon Başkanı, Bakanım Sn. Bekir Bozdağ’a, GM Seçim işleri başkan yardımcısı Milletvekilim Sn. Yusuf Başer ve kıymetli eşine, İl Başkanım Sn. Yusuf Başer ve Yönetim kurulu üyelerine, Belediye Başkanım Sn. Celal Köse ve Kıymetli Eşine, her süreçte yanımızda destek olan salonun süslenmesinde yükümüzü alan İl Gençlik Kolları Başkanım Sn. Kazım Emiroğlu Şimşek ve yönetimine, Komşu illerimizden gelem kıymetli il kadın kolları başkanlarıma, İlçe Belediye başkanlarım ve ilçe başkanlarıma, Emektar ilçe kadın kolları başkanlarım ve yönetimlerine, İlçe gençlik kolları başkanlarım ve yönetimlerine ,mahalle başkanlarıma, Meclis üyelerime ve katılan tüm delegelerimize, STK başkanlarına, kıymetli basın mensuplarımıza ve beni yalnız bırakmayan dostlarım ve aileme çok teşekkür ediyorum.

Ve her daim destekleriyle yanımızda olan ve kongremize telgrafıyla güzel dileklerini bize ulaştıran şehrimizin medar-ı iftiharı gururumuz Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sn. Fuat Oktay beyfendiye ayrıca teşekkür ederim.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde 2023,2053 ve 2071 hedeflerine adım adım ilerliyoruz.

ŞEREFÜ-L MEKANİ BİL-MEKİN (Makamların Şeref ve izzeti oturanlarla kaimdir)

Bu Şeref’e ve izzete ebedi layık olmak duasıyla “Durmak Yok Yola Devam!” ifadelerine yer verdi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.