Yozgat’ın marketi GİMAT Ramazan’a Hazır

Gimat Marketler Zinciri, Ramazan ayında da vatandaşları düşünmeye devam ediyor.

Haber Giriş Tarihi: 21.03.2023 08:50
Haber Güncellenme Tarihi: 21.03.2023 08:58
https://www.yozgatcamlik.com/
Yozgat’ın marketi GİMAT Ramazan’a Hazır

Gimat Marketler Zinciri, Ramazan ayında da vatandaşları düşünmeye devam ediyor. Özellikle temel gıdalar başta olmak üzere birçok üründe indirime gitti. ‘Yemediğimizi yedirmeyiz’ sloganı ile hareket ettiklerini dile getiren Gimat Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Özışık, “Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri hemşehrilerimizle buluşturuyoruz. Hemşehrilerimize yemediğimizi yedirmiyoruz. Aradaki farkı anlamaları için de ‘kıyaslayın aradaki farkı anlayın’ önerisinde bulunuyoruz” dedi. 


 

HAYIRLI RAMAZANLAR 

Yozgatlı hemşehrilerinin ve İslam Alemi’nin Ramazan ayını tebrik eden Gimat Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Özışık, "Öncelikle insanların Ramazan ayını tebrik ediyoruz. Cenabı Allah nice hayırlı Ramazanlara kavuştursun ve hayırlı oruçlar tutmayı nasip etsin" dedi. 


KALİTELİ ÜRÜN UYGUN FİYAT

 Gimat Marketler Zinciri'nin Türkiye'nin, İç Anadolu'nun ve Yozgat'ın en uygun fiyatlı ve kaliteli ürün bulunduran marketlerinden olduğunu dile getiren Özışık, “Kıyaslayın gidin alın ve farkı görün diyoruz. Gimat fabrikadan halka tarladan Gimat'a sloganı ile Ramazan ayında yine en ucuz ve kaliteli ürünü temin etmeye devam ediyor. İnşallah geçmişte olduğu gibi bugünde yarında en kaliteli ürünleri en ucuza satmaya devam edeceğiz. Bizi buraya taşıyan Yozgat halkına teşekkür ediyoruz. Gidin, görün, kıyaslayın ve farkı fark edin diyerek iddiamızı yeniliyoruz” şeklinde konuştu. 


PRATİK İLE TEORİĞİ BİRLEŞTİRDİK

Ticarette eski ve yeniyi birleştirerek hizmet verdiklerini anlatan Özışık, “Gimat Marketlerde pratik ile teoriği birleştirdik. Benim oğlum Furkan Özışık geldikten sonra Onun ticari bilgisi ve bizim bildiklerimizle Ahi Evran modelini ve 21'nci yüzyıl ticari modelini birleştirdik. Gimat'ta değişimi Yozgat halkı görüyor ve devam ediyor. Gimat'ı izlemeye devam edin diyoruz. Gimat'a uğramadan alışveriş yapmasınlar diyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.