Çamlık Gazetesi Köşe yazarı astrolog Sariye Doğangönül, seçimi değerlendirdi

Çamlık Gazetesi Köşe yazarı astrolog Sariye Doğangönül, yarın gerçekleşecek olan seçimleri astrolojik açıdan değerlendirdi.

Haber Giriş Tarihi: 13.05.2023 10:45
Haber Güncellenme Tarihi: 13.05.2023 11:22
https://www.yozgatcamlik.com/
Çamlık Gazetesi Köşe yazarı astrolog Sariye Doğangönül, seçimi değerlendirdi

Çamlık Gazetesi Köşe yazarı astrolog Sariye Doğangönül, yarın gerçekleşecek olan seçimleri astrolojik açıdan değerlendirdi.

Doğangönül, seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iktidara devam edeceğini astroloji haritasına bakarak kaydetti.

Astrolog Doğangönül, “Türkiye heyecanla 14 Mayıs tarihini bekliyor…  Yakın geçmişin en çekişmeli seçiminin yaşanacağını düşünüyorum. Cumhurbaşkanının kim olacağı tartışılırken birde bizlerin yani astrologların yorumları var tabi” dedi.

Doğangönül, “Recep Tayyip Erdoğan’ın iktidara devam edeceğini düşünüyorum. Değişiklik olmayacağı kanaatindeyim. Nedenine gelince; Gad Satürn kavuşumu eski hükümete sorumluluk verecektir. Gad Güneş olumlu açısı eski iktidarı gösteriyor. Plüton Gad kavuşumu tekrar eski hükümeti gösteriyor bizlere. Plüton’un ise eski hükümetin bizlere küllerinden yeniden doğacağını gösteriyor” ifadelerini kullandı.

Haritası güçlü

Erdoğan’ın haritasını inceleyen Doğangönül, şunları kaydetti; “Recep Tayyip Erdoğan’ın haritasını incelediğimde  haritasını güçlü görüyorum tekrar aynı sorumluluğun ona yükleyeceğini düşünüyorum. Kemal Kılıçdaroğlu’nun  haritasına baktığımızda ise  gad gad  kavuşumu ile  kadersel yaşadıklarını tekrar yaşayacağını düşünüyorum.”

Doğangönül, söz konusu durumun Türkiye olarak etkilerini ise şöyle açıkladı;

 *Manipülasyona açık bir seçim olacağı aşikar özellikle seçim gecesi ve sabahı dikkat edilmesi gereken zamanlar

*Güvenlik sorunları oluşabilir

 *Özellikle İstanbul Ankara çok dikkat edilmeli

*Sanatçılar tarafından özellikle bayan figürler tarafından halk manipüle edilebilir sakin kalınmalı kim kazanırsa kazansın olaylara karışılmamalı diye düşünüyorum

Riskli Bulduğum iller : Eskişehir,  Konya, Adana, Hatay, Kayseri ve doğu bölgesi bu civarlarda sıkıntılar yaşanabilir

*Yurt dışı odaklı Türkiye’yi kaosa sürüklemeye çalışabilirler

NOT: Bu bir olasılık çalışmasıdır. Tarafsız yapılan bir yorumdur. Önümüzde ki süreçte her ne olursa olsun ileriki yıllarda Türkiye’nin hayrına olacaktır

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.