Yozgatlı Vatandaşın Milletvekillerinden Ortak Beklentisi ‘’Yozgat İçin Çalışsınlar’’

Seçimleri geride bıraktık. Yozgat 3 farklı siyasi partiden 4 milletvekili meclise gönderdi.

Haber Giriş Tarihi: 16.05.2023 16:19
Haber Güncellenme Tarihi: 16.05.2023 16:19
https://www.yozgatcamlik.com/
Yozgatlı Vatandaşın Milletvekillerinden Ortak Beklentisi ‘’Yozgat İçin Çalışsınlar’’

Seçimleri geride bıraktık. Yozgat 3 farklı siyasi partiden 4 milletvekili meclise gönderdi.

Biz de vatandaşa ‘Üç farklı siyasi partiden 4 milletvekili meclise gönderiyoruz. Yeni dönem milletvekillerinden Yozgat adına beklentiniz nedir?’ sorusunu yönelttik. Vatandaş, vekillerinden Yozgat’a hizmet etmesini istiyor.

Hayrettin Taşdemir: Öncelikle vatana, millete hayırlı olsun. Yozgat için beklentimiz memlekete faydası olacak işlere imza atmaları. Başka bir derdimiz yok.

Musa Arslan: Hayırlı, uğurlu olsun. Çalışsınlar memleket için. Yatırım yapsınlar. İş sahaları açsınlar. Yozgat’ta çok fazla işsiz insan var. Herkes dışarı şehirlere, ülkelere gidiyorlar.

Latif Yıldırım: Gayet güzel bir seçim oldu. İktidardan Cumhur ittifakından beklentilerimiz var. İşsizliğe bir çözüm bulmalarını bekliyoruz. Yatırımlar yapılmalı, teşvikler verilmeli. Fabrikalar yapılmalı. Yozgat’ın cazip bir hal alması lazım. En azından bu organize sanayinin canlanması lazım.

Yakup Başol: Yozgat’ımıza hayırlı, uğurlu olsun. Seçilen 4 milletvekili de sevdiğimiz insanlar. Benim favorim Abdulkadir Akgül’dü. Durmak yok yola devam. İnşallah her şeyi yaparlar. Onlar her şeyin farkındalar. Bizden çok onlar düşünüyorlar.

İsmini Vermek İstemeyen Vatandaş: Yozgat için fabrika istiyoruz gençlere. Göç çok oluyor burada. Köy gibi oldu buralar göçten dolayı. Gençlerin hepsi gitti. Gelecek nesillerde gençler için fabrika olsun.

Neziha çimrin: Milletvekillerinden iş alanlarının açılmasını istiyorum.  Fabrikaların olması, iş alanlarının olması ve gençlerin boşta kalmaması. Onlara biraz daha yol açılmasını istiyoruz. Yozgat’ın göç etmemesini istiyoruz.

Hasan Mavili: Vatana, millete hayırlı, uğurlu olsun. Yozgat’a biraz yatırım yapması lazım. Çocukların, gençlerin iş sahaları yok burada. İş sahamız olmadığı için burada göç oluyor.

Hasan Hüseyin Kaplan: Memleket için buralar için çalışsınlar. Bir sürü genç boş geziyor iş sahası lazım buraya.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.