Halil Türkmen Aday Adaylığını açıkladı

Ak Parti Yozgat milletvekilliği aday adaylık başvuruları devam ediyor.

Haber Giriş Tarihi: 16.03.2023 19:07
Haber Güncellenme Tarihi: 16.03.2023 19:07
https://www.yozgatcamlik.com/
Halil Türkmen Aday Adaylığını açıkladı

Ak Parti Yozgat İl Başkanlığına Yozgat'ın tanınmış simalarından Halil Türkmen aday adaylık başvurusunu yaptı.
Türkmen, Kurulduğu günden beri hemen her kademesinde, doğrudan veya dolaylı olarak, hizmet etmekten büyük bir onur, gurur ve bahtiyarlık duyduğum AK Partimizin 2023 Milletvekilliği Genel Seçimlerinde Yozgatımızdan Aday Adaylığı başvurusunda bulunduğunu söyledi.


Türkmen, "Artık eski Türkiye değil güçlü Türkiye var ve biz buradan daha güçlü bir şekilde çıkacağız. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da; menzile varmadan önce seferde olmayı, yük olmak yerine yük almayı, makamdan ziyade vazifeye talip olmayı, maddeden önce mânâya önem vermeyi, gündelik meşgaleyi değil dâva şuurunu, şiar edindik. Biz bu şiarı; şanlı ecdadımızdan, Yozgatımızdaki büyüklerimizden, elbette “siyasetin tek limanı ahlak”tır diyen davamızın lideri, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan öğrendik" dedi. 

Asrın Seçimleri olacak

Şimdiye kadarki seçimler hep mühimdi, fakat bu seçimler belki de “Asrın Seçimleri” olacaktır diyen Türkmen, "Zira Türkiye’nin 20 yılda kat ettiği mesafede geldiğimiz yer çok önemli bir eşik ve bu eşiği aştığımızda, Rabbimin izniyle Türkiye başka bir seviyede olacaktır. Özellikle yurt dışına çıktığımızda ve oralardaki kardeşlerimizden de gördüğümüz gibi Türkiye Türkiye’den çok büyük. Bundan önce olduğu gibi, bu büyük eşikte bizlere düşen, en azından, nerede ve kimin yanında durduğumuzun Rabbimin indinde ve tarihte kayıtlara geçmesidir. Bizler zaferden ziyade seferden, sefer kadar refikten, refik kadar da hangi dâvanın seferinde olduğumuzdan sorumluyuz" diye konuştu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.