MHP Yozgat Milletvekili Adayı Ethem Sedef, Yozgat’ın Sorgun İlçesinde Coşkulu Bir Miting Düzenlendi

MHP Yozgat Milletvekili Adayı Ethem Sedef Cumhur İttifakı’nın kesin zafere imza atacağını ve gümbür gümbür iktidara geleceğini söyledi.

Haber Giriş Tarihi: 12.05.2023 10:43
Haber Güncellenme Tarihi: 12.05.2023 10:43
https://www.yozgatcamlik.com/
MHP Yozgat Milletvekili Adayı Ethem Sedef, Yozgat’ın Sorgun İlçesinde Coşkulu Bir Miting Düzenlendi

MHP Yozgat Milletvekili Adayı Ethem Sedef Cumhur İttifakı’nın kesin zafere imza atacağını ve gümbür gümbür iktidara geleceğini söyledi.

Çok sayıda vatandaşın katıldığı mitingde önde yer alan Sorgunlu kadınların coşkusu dikkat çekti.

MHP Milletvekili Adayı Sedef, Türkiye düşmanlarının gözünü 14 Mayıs’a diktiğini belirterek, “Ermenistan’ı bu seçime bakıyor acaba Cumhur İttifakı kaybeder de Azerbaycan’ı yine yalnızlaştırıp, köşeye sıkıştırır mıyız diye. Kandil’i bu seçimlere bakıyor, Apo’ya özgürlüğü temin edebilir miyiz diye. HDP bekliyor terörist Selo’yu oradan çıkarabilir miyiz diye” şeklinde konuştu.

Bozkurt Yapan Kınalı Kuzular Bizimle

Yozgat halkının bunlara fırsat vermeyecek azim ve kararlılıkta olduğunu vurgulayan Sedef, “Allah’ın izniyle sandıkları patlatacağız ve 15 Mayıs sabahı bu terör güruhu karşısında yine şanlı Türk Ordusu’nu ve Türk polisini görecektir” dedi.

Sedef, Cumhur ittifakının arkasında şehit analarının, gazilerin ve Türk Milleti’nin durduğunu ifade ederek, “Afrin’de bozkurt yaparak Kızılelma yolculuğuna çıktığını söyleyen kınalı kuzular bizimledir. Onların anaları, aileleri, evlatları bizimledir. Çok şükür biz onlarla birlikte yürüyoruz ve yürümeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Oylar Nereye Gider?

MHP Yozgat Milletvekili Adayı Ethem Sedef, Yozgatlı vatandaşlara sandıkta verilen oyların nereye gittiğinin iyi bilinmesi gerektiği uyarısını yaptı.

Sedef, “Onlara verilen her bir oy Kandil’e, PKK’ya mermi olarak, lojistik destek olarak dönecek. Ama Cumhur İttifakı’na verilen her bir oy ise aziz milletimize İha, Siha diye adlandırılan milli silahlarımız olarak, TOGG marka yerli otomobilimiz olarak, Kaan adı verilen milli uçağımız olarak tekrar geri dönecektir” şeklinde konuştu.

Yozgatlı vatandaşların Demirtaş’ı serbest bırakmak isteyen ve Apo’nun özgür bırakılması için kolları sıvayan tarafta olmayacağını da sözlerine ekleyen Sedef, Cumhur İttifakı’nın önce Yozgat’ta sonra tüm Türkiye’de zafer ilan edeceğini de vurguladı. HABER MERKEZİ

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.