Yozgat'ta MHP'ye ocaklı kadın aday adayı

MHP Yozgat Milletvekili Aday adayı Aysel Tunçel, ocaklı kimliği ile dikkat çekiyor.

Haber Giriş Tarihi: 01.04.2023 12:31
Haber Güncellenme Tarihi: 01.04.2023 12:31
https://www.yozgatcamlik.com/
Yozgat'ta MHP'ye ocaklı kadın aday adayı

MHP Yozgat Milletvekili Aday adayı Aysel Tunçel, ocaklı kimliği ile dikkat çekiyor. Siyasete 1989 yılında Yozgat Ülkü Ocakları taşra örgütlerinde görev alarak başlayan Tunçel, “Başbuğ ve değerli ülkücü abilerimiz ve bacılarımız ile siyasete merhaba dedim” dedi.

Sağlık probleminden dolayı gelemedi

Bugün gerçekleşecek olan aday tanıtım toplantısına sağlık problemlerinden dolayı katılamayan Tunçel, önümüzdeki hafta içerisinde Yozgat’a gelerek, teşkilatla ve vatandaşlarla bir araya gelecek.

On parmağında on marifet

Tunçel, iş deneyimleri ve eğitimi ile de dikkat çeken bir aday adayı. Yozgat Ticaret Meslek Lisesi mezunu olan Tunçel, Selçuk üniversitesi Makine Bölümü, Anadolu üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulu, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi  ve  Yüksek lisans tezi - THK üniversitesi sosyal bilimler enstitüsü işletme Anabilim dalı tez konusu muhasebe standartları konusunda da yüksek lisans yaptı.

Sertifikaları

Tunçel, birçok alanda da eğitim alarak sertifikalarla belgelendirdi; Gazi üniversitesi öğretmenlik formasyon eğitimi sertifikası, Gazi üniversitesi kişisel gelişim güzel konuşma ve vücut dilini kullanma  sertifikası, Gazi üniversitesi uygulamalı  bilgisayarlı muhasebe sertifikası, Gazi üniversitesi SPSS istatistiksel Veri Girişi ve Analizi  sertifikası, Gazi üniversitesi Dış Ticaret uygulamaları sertifikası , Bilge Adam Bilgisayar paket prog. Eğitimi sertifikası, İstanbul üniversitesi Adli  inceleme, muhasebe   ve Hile Denetimi sertifikası, Proje Hibe Yönetimi ve  Fon Kaynakları eğitimi sertifikası, Aile eğitmenliği sertifikası, Girişimcilik belgesi sertifikası, Liderlik okulu sertifikası.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.