KST Group Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk-Alman Yatırım Birliği Başkanı Gencay Koyunbaşoğlu’na Forma hediye ettiler

THF Kadınlar 1. Liginde mücadele eden temsilcimiz Yozgat Aile Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Musa Saydam, sporcular ve Yozgat Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Cenker Doğan ile birlikte KST Group Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk-Alman Yatırım Birliği Başkanı Gencay Koyunbaşoğlu’nu ziyaret ettiler.

Haber Giriş Tarihi: 05.09.2022 05:54
Haber Güncellenme Tarihi: 05.09.2022 05:54
https://www.yozgatcamlik.com/
KST Group Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk-Alman Yatırım Birliği Başkanı Gencay Koyunbaşoğlu’na Forma hediye ettiler

THF Kadınlar 1. Liginde mücadele eden temsilcimiz Yozgat Aile Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Musa Saydam, sporcular ve Yozgat Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Cenker Doğan ile birlikte KST Group Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk-Alman Yatırım Birliği Başkanı Gencay Koyunbaşoğlu’nu ziyaret ettiler. Başkan Saydam, İş İnsanı Koyunbaşoğlu’na Yozgat Aile Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübünün formasını hediye etti.

Saydam yaptığı açıklama da, “Yozgat’ımızın değerli iş adamı ve Yozgat Vakfı mütevelli heyeti üyesi Cenker Doğan ve sporcularımız hemşerimiz Türk Alman yatırım birliği başkanı ve aynı zamanda KST Group Yönetim Kurulu Başkanı Gencay Koyunbaşoğlu’nu ziyaret ederek kendilerine kulüp formamızı takdim ettiler güzel ve nazik sohbetleri ile bizleri kabul ederek ilgi ve alakalarını esirgemeyen değerli hemşerimize kulübümüz ve sporcularımız adına teşekkür ederiz” dedi.

KST Group Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk-Alman Yatırım Birliği Başkanı Gencay Koyunbaşoğlu, eğitim başta olmak üzere pek çok hayır işlerinde imzası bulunuyor. Koyunbaşoğlu aynı zamanda spor noktasında da bugüne kadar önemli destek ve katkı sağladı. Murat KARATEKİN

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.